עדיף רובוט חבר מאשר חבר רובוט? • HWzone
באז-זוןטכנולוגיהוידאו

עדיף רובוט חבר מאשר חבר רובוט?

מרגישים בודדים? רוצים לצאת לפאב להטביע את יגונכם בטיפה המרה? רוצים לחגוג יומולדת או כל אירוע אחר, אבל אין אף אחד זמין שיכול (או רוצה, אנחנו לא שופטים) לצאת איתכם לשתות משהו?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכירו את הפיתרון לכל בעיות הבדידות שלכם – "דרינקי".
בני אדם הם אובר-רייטד, בשביל לשתות עם מישהו ולספר לו את כל הצרות שלכם כל מה שאתם צריכים זה בקבוק עם משהו טוב לשתות, וכמובן – שישתה ביחד איתכם.

דרינקי אמנם לא מדבר הרבה, אבל הוא יודע לשתות מצויין ולא משתכר בקלות. הוא תמיד מוכן לשבת אתכם, לשמוע כל מה שיש לכם לספר לו, ולהיות אוזן קשבת ותומכת. דרינקי יודע להרים את כוס השתייה שלו מהשולחן ולעשות איתה "לחיים" רגע לפני שהוא שותה אותה אל תוך קיבת הזכוכית שלו, ששומרת לשימוש חוזר על כל האלכוהול שהוא שותה. חסכוני!

מי שעומד מאחורי דרינקי הוא יונצ'אן פארק, שהחליט לבנות את הרובוט הזה לאחר שמצא את עצמו לבד בחג המולד של שנת 2012. מאז עברו 4 שנים, וממש לאחרונה דרינקי קם לתחיה. זה מה שהיה לו לומר:

“This robot’s name is Drinky. He drinks really well!

On Christmas in 2012, I drank Soju (Korean alcohol) alone because I had no girlfriend at that time. Drinking alone was definitely terrible!! so I couldn’t drink anymore.
Lastly, I put an extra glass in front of me and poured Soju into it. And then, I cheered by myself with the glass of Soju, as though there was someone in front of me.
Surprisingly, after that, the taste became totally to be changed!!!!!! WOW!!! So, I could finally find the secret of taste of alcohol totally depends on existence of a partner.

This is why I made this robot.”

או בתרגום חופשי:

"שמו של הרובוט הזה הוא דרינקי. הוא שותה ממש טוב!

בחג המולד בשנת 2012, שתיתי Soju (אלכוהול קוריאני) לבדי כי לא היתה לי חברה באותה תקופה. לשתות לבד זה בהחלט נורא!! אז לא יכולתי להמשיך לשתות.
לבסוף, הנחתי כוסית נוספת מולי ומזגתי לתוכה Soju. ואז, בעוד אני מעודד את עצמי עם כוסית Soju, הרגשתי כאילו שיש מישהו מולי.
באופן מפתיע, לאחר מכן, הטעם של המשקה נעשה שונה לגמרי!!!!!! וואו!!! ואז סוף סוף הבנתי שסוד טעמו של האלכוהול לגמרי תלוי בקיומו של שותף.

זו הסיבה שיצרתי את הרובוט הזה."

אבל רגע לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי, יש לנו חדשות רעות – לצערנו דרינקי עדיין לא מוצע למכירה לקהל הרחב. לאור ההתלהבות הרבה אנו מאמינים שזה ישתנה בעתיד הקרוב, אבל עד אז תאלצו כנראה להמשיך לחפש אנשים אמיתיים שיהיו מעוניינים לצאת איתכם לבירה. סורי.


תגיות
Back to top button
Close
Close