משתמשי פייסבוק מוכיחים שוב שהם טיפשים

9 תגובות

במהלך הימים האחרונים רץ בפייסבוק סטטוס הקורא למשתמשים לכתוב "BFF" בתגובה ולבדוק האם הפרופיל שלהם "מוגן" או נפרץ. משתמשים רבים שיתפו פעולה עם הסטטוס הטיפשי

תוכן הסטטוס שרץ בימים האחרונים ברחבי הפייסבוק, ומשותף גם ע"י עמודים שונים וגם ע"י משתמשים פרטיים רבים, וזוכה לתגובות רבות, הוא להלן:

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


"מרק צוקרברג מייסד ומנ"כל העולמית, ייצר את המילה BFF. כדי לוודא שההתכבות שלכם בפייסבוק מבוטחת ומוצפנת. על מנת לבדוק את הפרופיל האישי הקלידו את המילה BFF בתגובות.
אם המילה משתקפת בצבע ירוק ההתכתבות מבוטחת.
אם המילה לא משתקפת בצבע ירוק, יש סיכוי שהפרופיל פרוץ ועליכם מיד להחליף את הסיסמא שלכם בפרופיל!
#נא_לשתף"

כמובן, מדובר בקישקוש מוחלט. המילה BFF (ר"ת של Best Friends Forever), היא מילה מתוך רשימת מילים (גם באנגלית, גם בעברית וגם בשפות נוספות), יחד עם מילים כמו "מזל טוב" או "XOXO", שהוכנסו לקראת סוף שנה שעברה כפיצ'ר חדש לפייסבוק – מילים שמומרות אוטומטית לאפקטים ויזואליים נחמדים ברגע שהן נכתבות ע"י המשתמשים.

רוצים לדעת מה רשימת המילים המלאה שכלולה בפיצ'ר הזה, ומה כל מילה עושה? בבקשה.

לא ברור מה גורם לכמות גדולה כלכך ממשתמשי הפייסבוק ליפול שוב ושוב בשטויות האלה, כדוגמת "על כל לייק מארק צוקרברג יתרום 1$ לילד החולה הזה! פתחו את הלב!", אך מדובר בראש ובראשונה בהדגמה לכך שהטימטום האנושי יכול להגיע למחוזות מאוד רחוקים. חבל.

בבקשה, אל תהיו טיפשים ואל תשתפו את הסטטוס המגוחך הזה. לטובת כולנו! לטובת מי שעדיין נותרה בו קצת תקווה לגבי האנושות. תודה לכם.
מייסד האתר, חי ונושם מחשבים וטכנולוגיה