תנו לו צ'אנס: Mass Effect Andromeda זמין לעשר שעות חינם

משחק הפעולה והתפקידים העדכני של EA Games שאיכזב רבים מהמעריצים ינסה להחזיר לעצמו את האמון עם גירסת התנסות נדיבה וללא עלות

אחת מההחמצות המרכזיות של שנת 2017 בתחום הגיימינג עד כה היא הפרק החדש שהיה אמור להחזיר את סדרת Mass Effect אל מרכז הבמה. Andromeda לא היה אסון ולא היה נוראי בשום קנה מידה, אך מנגד לא הצליח לעמוד בציפיות הגדולות שנוצרו עבורו, עם מגוון בעיות טכניות מאכזבות ומשחקיות שבסופו של דבר הייתה פחות מגוונת ומרתקת מזו של כותרים אחרים מבית BioWare.

במהלך ארבעת החודשים שחלפו מאז ההשקה במפתחת ובמפיצה היו עסוקים בלספק טלאים ועדכונים שיתקנו אלמנטים בעייתיים, וכעת נראה שהם מרגישים שמגיעה להם הזדמנות שניה – ומקווים לקבל אותה מהשחקנים עם הצעה קורצת למדי: שחקו עשר שעות שלמות כאילו רכשתם את המשחק, ורק אז תחליטו אם אתם מוכנים לשלם עליו כסף או שלא.

מקצה השיפורים שעבר המשחק בתקופה האחרונה יספיק בשביל לשכנע רוכשים חדשים להשקיע?

ב-EA Games מציעים את גירסת ההתנסות של Mass Effect Andromeda לכלל המשתמשים באשר הם, גם בקונסולות ה- וה-PlayStation 4 וגם במחשבים האישיים, בפלטפורמת ה-Origin שלה – כל שנדרש הוא רק לבצע הרשמה חינמית לשירות ולהוריד את הכותר. שחקנים יקבלו גישה לכל חלקי הכותר, כולל מצבי המשחק המקוונים המלאים שבו וכמובן גם מצב המשחק העלילתי לשחקן יחיד, כאשר אלו שיחליטו לבצע רכישה בסיום ההתנסות יוכלו לשמור על כל מה שעשו ולהמשיך להתקדם משם.

גירסת ההתנסות החינמית תהיה זמינה להורדה והפעלה עד ה-1 בנובמבר 2017 נכון לעכשיו, מה שנותן לכם מספיק זמן לעשות זאת כשתרגישו שיש לכם זמן פנוי ורצון לכך – ואנחנו מקווים שהמהלך הזה יסייע לכותר להפוך להצלחה מסחרית טובה יותר. המותג בהחלט זקוק לכך, בהתחשב בדיווחים השונים על כך שב-EA Games החליטו לעצור את רוב הפיתוח העתידי של תכנים הן עבור Andromeda והן עבור כותרים חדשים אחרים בשל הסיטואציה הלא-ממש-זוהרת.

עתידה של סדרת Mass Effect לוט בערפל נכון לעכשיו – ואנחנו מקווים שזה לא יישאר כך ליותר מדי זמן

מתכננים לנסות את המשחק, או שגם הצעה לעשות את זה חינם אין כסף לא מספיקה בשביל לקרוץ לכם? שתפו אותנו.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר