תמונה מחודדת וקצב ריצה משודרג: Xbox One X מגיעה לישראל

הקונסולה הסלונית העוצמתית ביותר שנוצרה עד היום תהיה זמינה לרכישה החל מאמצע השבוע

מיקרוסופט מעוניינת לבצע חיזוק משמעותיה של יחסיה עם קהילת חובבי הגיימינג, גם כאן בארץ הקודש – וזה בא לידי ביטוי בהשקה הרשמית של קונסולת ה- X המרשימה והמבטיחה, במקביל להשקתה בשאר השווקים המרכזיים ברחבי העולם.

התשובה של חברת הענק ל-PlayStation 4 Pro שהושקה בשנה שעברה דומה למחשב אישי יותר מאי פעם בעבר, עם מערכת על שבב שכוללת שמונה ליבות עיבוד כלליות וליבה גראפית עם 40 אשכולות עיבוד (שהן 2,560 יחידות עיבוד) מבית , לצד 12 ג׳יגה-בייט של זכרון GDDR5 שישמש את כל היחידות האלו במקביל, הכל בהתבסס על תהליך יעצור עדכני של TSMC ב-16 ננומטר, עם יחידת ספק כוח פנימית ומימדים זהים כמעט לחלוטין לאלו של ה- S – כשהמטרה היא לתמוך בכל המשחקים שבהן תומכת ה- המקורית, עתידיים וקיימים כאחד (כולל אלו מדורות העבר), אבל עם איכות תצוגה טובה יותר ו/או קצבי ריצה גבוהים יותר.

קונסולה מתקדמת מאוד – שתעלה לכם לא מעט כסף, לפחות בתחילת הדרך

ביצועים מירביים של 6TFLOPS (או 6 טריליון חישובי נקודה צפה בכל שניה), יותר מפי 4 מה- וה- S, אמורים להתאים לתמיכה בעולם המודרני בו תקני HDR, רזולוציות QHD ו-UHD, וקצבי רענון של 60 הרץ ומעלה הופכים במהירות לנפוצים יותר – ואמורים גם להציב את בפעם הראשונה בעמדה בה יש לה חומרה עוצמתית יותר מזו של המתחרה הגדולה , מה שאולי יאפשר גם לצמצם את פער המכירות הגדול אותו פתחה היצרנית היפנית בשנים האחרונות בתחום (לפחות עד שתושק ה-PlayStation 4 Pro Plus?).

בכל קונסולת X מתחבא איור חביב של מאסטר צ'יף רוכב על עקרב שמוטבע על גבי המעגל המודפס – סתם ככה, בשביל הכיף

אז כמה תעלה ה- X בישראל? 2,600 שקלים חדשים (או כ-2,220 ש"ח בחנויות באילת) דרך היבואן הרשמי עם אחריות לשנה, במארז עם בקר בודד וללא משחקים כלולים – זאת בהשוואה לתג מחיר של 500 דולר ללא מסים וכ-500 יורו כולל מסים בארצות הברית ובאירופה. רכישה מוקדמת אפשרית כבר עתה (עם בונוסים כדוגמת אוזניות חינם למזמינים), כאשר זמינות מעשית של הקונסולות בחנויות אמורה להתחיל כבר ביום שלישי הקרוב, ב-7 בנובמבר.

שווה את המחיר, כשאת ה-PlayStation 4 Pro ניתן למצוא (דרך יבואנים מקביליים) בתגי מחיר של פחות מ-1,800 שקלים, ואת ה- S אפשר להשיג בפחות מ-1,000 שקלים? בואו לספר לנו מה אתם חושבים בתגובות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
moshind
משתמש

עדיין יותר זול מעלות של מחשב גיימינג, האמת היא שגם אם קונים אותה ואת הפלייסטיישן עדיין זה יותר זול ממחשב גיימינג נורמלי….
אבל אין לשום קונסולה את החוויה שיש מהמחשב.

urib
משתמש

במחשב לא רק משחקים!
אפשר ליצור, לעבוד ולהחזיר את ההשקעה.
בנוסף לזה, לאורך הזמן מחשב יותר משתלם כלכלית.
משחקים יותר זולים, תאימות לאחור לאלפי משחקים.
אונליין ללא חיוב! אמולטורים.

wpDiscuz