תואם אפל: Xiaomi עשויה להשיק דגם מעודכן של ה-Mi Mix 2

האם היצרנית הסינית תאמץ את "החריץ" שחותך את חלקו העליון של המסך ב- X בספינת הדגל החדשה שלה?

אחד האתגרים המשמעותיים במסגרת טרנד המסכים "ללא גבולות" ששוטף את שוק הסמארטפונים בחצי השנה האחרונה הוא המקום המינימלי שנותר לכל אותם אלמנטים ומאפיינים שהתרגלנו לראות בחלק הקדמי של המכשיר שלנו – אפרכסת או רמקולים, , חיישן קירבה, סורק טביעות אצבע וכדומה. באפל פתרו, לפחות חלקית, את הבעיה באמצעות יצירה 'גזירה' בחלקו העליון של המסך – ונראה שבשיאומי התלהבו כל כך מהרעיון שהחליטו לאמץ אותו.

תמונות מודלפות חדשות שהופיעו להן ברשתות מתעדות את מה שמהווה לכאורה וריאציה חדשה למכשיר ה-Mi Mix 2 הייחודי של היצרנית הסינית – מצוייד בחלק עליון שדומה מאוד לזה של ה- X. הגירסה הזו עשויה להיות תוספת או אפילו תחליף ל-Mi Mix 2 הסטנדרטי שתכונה Mi Mix 2s – עם שימוש בטכנולוגיה קצת יותר קונבנציונלית עבור האפרכסת וחיישן הקירבה, בהשוואה ליישומים העל-קוליים והפייזואלקטריים שאותם ראינו ב-Mi Mix הראשון והשני.

השיאומי המוביל החדש? אנחנו עדיין ממתינים לעוד קצת פרטים טכניים

ה-Mi Mix 2s, בהנחה שאכן מדובר במוצר אותנטי עם כוונות להשקה מסחרית, יוכל להציע את המאפיינים המרשימים של אחיו לצד תג מחיר זול תחרותי אפילו יותר, שיתאפשר בשל שימוש בטכנולוגיות זולות ומוכרות יותר להשגת היכולות הנדרשות, וגם קדמית מתקדמת יותר שתימצא במיקום 'הנכון' בראש הסמארטפון, במקום בחלקו התחתון.

ה-Mi Mix המקורי היה אחד מהמובילים המוקדמים של מהפכת המסכים בעלי השוליים הדקיקים, אבל יתכן שהוא היה מתקדם מדי לטובתו האישית – ובשיאומי מעוניינים באלטרנטיבה המונית יותר

לא ידועים לנו פרטים טכניים נוספים אודות ה-Mi Mix 2s, אך נקווה לשמוע עליו עוד בקרוב מאוד – ונקווה שיהיה מתקדם לפחות כמו ה-Mi Mix 2, ועם בקיבולת ראויה יותר במידת האפשר.

אנחנו מניחים שזה ממש לא יהיה הדגם האחרון אשר "ישאב השראה" מה- X בתקופה הקרובה

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
Dr.Shawarma
משתמש

אם כבר הולכים כל כך רחוק שימצאו דרך למרוח את המסך על כל החלק הקדמי בלי הרווח המטופש הזה. אני לא צריך מצלמת סלפי או faceID,מבחינתי חישן טביעת אצבע יכול לשבת מאחור, ואני מנחש שאת שאר החיישנים אפשר לדחוף במסגרת איכשהו.

yairsh011101
משתמש

יש לי את הטלפון – Mix2 ואני אומר לכם סמארטפון ענק, אדיר. ואני ממש נהנה ממנו

batnun
משתמש
wpDiscuz