שוויון הזדמנויות: Super Mario Run בדרכו למכשירי האנדרואיד

הלהיט (החלקי) של למובייל יושק בקרוב גם למערכת ההפעלה הפופולרית והנפוצה ביותר

Super Mario Run, משחק המובייל האמיתי הראשון אי פעם של חברת נינטנדו, הושק למכשירים מבוססי iOS רק לפני כשבועיים והספיק לחוות מאז רכבת הרים של תגובות והתפתחויות. זה התחיל בשיאי פופולריות עם הגעה ללא פחות מ-50 מיליון הורדות בתוך ימים בודדים, לצד עלייה למקום הראשון בטבלת היישומים המכניסים ביותר בחנות האפליקציות של בשווקים מסויימים – אך במקביל ראינו חוסר שביעות רצון מצד מתנסים רבים, בעיקר בשל המחיר הגבוה שביקשה המפתחת עבור הגירסה המלאה של המוצר (10 דולר), שגרר ציונים לא ממש מחמיאים עבורו וגם מה שנראה כמו דעיכה מהירה בהתעניינות ובפופולריות, שכנראה ימנעו מהמשחק בכיכובו של השרברב האהוב מלהפוך לסיפור הצלחה עצום כדוגמת בטווח הארוך.

כעת, אולי במטרה לשמור על המומנטום שנוצר ולנצל אותו במלואו, נראה שבנינטנדו עושים הכנות אחרונות להשקה של משחק הפלטפורמה-ריצה גם לשוק רחב ומגוון הרבה יותר – שוק מכשירי האנדרואיד.

זה מתקרב
זה מתקרב

Super Mario Run הופיע רשמית בחנות ה-Play Store של גוגל, אם כי כרגע ללא זמינות מעשית להורדה אלא רק ל'הרשמה מוקדמת' שתעניק לכם עדכון אישי כאשר המשחק יהפוך לזמין רשמית באמת – אך כנראה שבכל זאת יש לנו סיבה טובה להאמין שזה מצביע על כך שההתרחבות של הכותר תגיע מתישהו בשבועות הקרובים, ולא בתאריך מיסטי כלשהו בשנת 2017 כולי, כפי שהיה עד עכשיו.

האם נראה את נינטנדו גם מורידה את מחירו של המשחק בהמשך? בינתיים זו בעיקר משאלת לב מצידנו
האם נראה את גם מורידה את מחירו של המשחק בהמשך? בינתיים זו בעיקר משאלת לב מצידנו

ברשת כבר מסתובבים להם מגוון קבצי APK להורדה עצמית והתקנת צד שלישי שמתיימרים לספק את Super Mario Run למכשירי האנדרואיד – אך אל תתפתו לנסות אותם, משום שלפי כל האינדיקציות שקיימות מדובר בזיוף שלא יפעל במקרה הטוב, ובקובץ התקנה והפעלה של נוזקה כלשהי במסווה במקרה הפחות טוב. גם אם אתם נמנים על מעריציה האדוקים ביותר של ושל מריו, ונחושים מאוד להתנסות ביצירה הראשונה של החברה למכשירים החכמים – צריך להתאזר בסבלנות ולהמשיך להמתין עוד קצת לפני שזה בא.

מומלץ מאוד לא לנסות ולהוריד את המשחק למכשירי האנדרואיד בגירסת צד ג' 'בלתי רשמית'
מומלץ מאוד לא לנסות ולהוריד את המשחק למכשירי האנדרואיד בגירסת צד ג' 'בלתי רשמית'

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
Sargon
אורח

הורגים לעצמם את המותג עם הCASH GRABS האלה. במשחק הבא כבר לא יהיו כל כך הרבה הורדות.

Omri Maimon
אורח

Tamir Hayek בלעדי לאפל…

wpDiscuz