צפו: Destiny 2 בפעולה ברזולוציית-על בגירסת ה-PC, בפעם הראשונה

הלהיט הבא של חברת Activision עושה מאמצים גדולים להוכיח שהגעתו למחשבים אישיים היא הרבה יותר מסתם המרה תוכן מעולם הקונסולות – באמצעות שיתוף פעולה עם וסרטון משחקיות חדש ב-4K

Destiny המקורי היה להיט ואין על כך עוררין, אבל זה ממש לא אומר שההמשך שלו לא צריך להוכיח שום דבר – מצפה לו אתגר לא קטן במסגרת הצורך להוכיח לבעלי הדור הנוכחי כי יש להם סיבה טובה לנטוש את הגירסה המקורית ואת עשרות או מאות השעות שהשקיעו בה ולהתחיל מאפס (פחות או יותר) ב-Destiny 2, ובמקביל לספק חוויה אשר תהיה נגישה ורלוונטית לאנשי המחשבים האישיים, שלא קיבלו הזדמנות להשתתף בחגיגה עד עתה.

אנחנו לא יודעים מה כל התוכניות של המפתחת Bungie בכדי להבטיח שגם Destiny 2 יהנה מעשרות מיליוני שחקנים, אך נראה כי לפחות בכל מה שקשור לשכנוע אנשי ה-PC – הכיוון של החברה הוא בשילוב כוחות צמוד עם חברת , שמטרתו תהיה לשכנע כי מדובר באחד מהמוצרים המתקדמים והמשוכללים ביותר בשוק לשנת 2017.

בנוסף לטריילר המשחקיות הראשון של Destiny 2 ברזולוציית Ultra HD ובקצב פעולה של 60 פריימים בשנייה, ב- הכריזו על חבילה שתהיה זמינה עד לסוף החודש ותספק את המשחק המדובר, וכמו כן גישה למבחני הבטא הסגורים שלו, לכל מי שירכשו את כרטיסי ה-GeForce GTX 1080 וה-GeForce GTX 1080 Ti. הכותר גם יתמוך ביכולות ה-Gameworks השונות של , לתוספות ויזואליות ייחודיות וגם ליכולות מתקדמות יותר בהקלטת סרטונים, תמונות וסטרימינג ישיר של .

המשחק נראה נהדר ב-, אבל איזו חומרה תידרש בכדי להנות ממנו? זה משהו שאנחנו עדיין לא יודעים

אנחנו גם יודעים כי Destiny 2 יתמוך בכל קצבי התצוגה שתוכלו להגיע אליהם, בהתאם לחומרה ולטכנולוגיית אמצעי התצוגה שלכם, יתמוך בשליטה מלאה באמצעות עכבר ומקלדת ובהתאמה אישית של המקשים השונים, יתמוך ברזולוציות אולטרה רחבות כגון 21:9 (ואולי גם 32:9?) ובשינוי שדה הצפייה הזמין לשחקנים – כל המאפיינים שאותם ניתן לצפות מכותר איכותי, למעשה.

סרטון משחקיות נוסף וארוך משמעותית שמציג את Destiny 2 פועל ב-UHD ובקצב 60 פריימים בשנייה – במידה וזה מ- לא גרם לכם להשתכנע

Destiny 2 מיועד להגיע לעולם ה-PC, באמצעות הפלטפורמה המקוונת המפורסמת של חברת Blizzard, ב-24 באוקטובר 2017, כחודש וחצי אחרי ההשקה של גירסת קונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4 בתחילת חודש ספטמבר – ואילו הבטא שלו אשר תהיה זמינה לשחקנים נבחרים שיבצעו הרשמה מוקדמת (ולאלו שירכשו את כרטיסי הדגל של , כאמור) מתוכננת לסוף חודש אוגוסט. האם כל התהליך הזה יתורגם ללהיט? נחיה ונראה.

עבודה יחד עם היצרנית שחולשת על כ-80 אחוזים משוק כרטיסי המסך הייעודיים תבטיח הצלחה מסחרית?

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
yw1971
משתמש

הגשם צריך להיראות יורד גם על הזגוגית, כמו במשחק ההוא

Sarm1x
משתמש

רק אני הרמתי גבה שזה בפלטפורמה של BLIZZARD??
למה לא סטים?!

Dr.Raven
משתמש

הוא להשתמש ב Gameworks.
תתכוננו ל 20fps עם AMD
ו 5fps עם Nvidia Kepler.

DrShawarma
משתמש

חבילת הרחבה במחיר של משחק חדש. וזה עוד לפני 900 ההרחבות האחרות שהם ישחררו למחיר כולל של 200 דולר בשביל המשחק השלם. ותודה לאקטיויז'ן.

wpDiscuz