צפו: ככה נראה The Witcher 3 ברזולוציית 4K

בעוד חודשיים בדיוק אמור לנחות על מדפי החנויות שלנו The Witcher 3 (במידה ולא נצטרך לשרוד דחיות נוספות), ולמרות שתתקשו למצוא כותרים יותר מדוברים ויותר מבטיחים ממנו בסביבה – נראה כי מהלכי יצירת הבאזז והציפייה של המפתחת CD Project Red ממשיכים ביתר שאת.

הפעם, אחד ממפתחי המשחק החליט לעזוב לרגע בצד את העלילה העשירה ואת המשחקיות העמוקה והבלתי מתפשרת בכדי להזכיר לנו שגם הצד הטכני של הכותר יהיה נקודת חוזק – על ידי תיעוד רשמי ראשון של המשחק פועל ברזולוציית 4K. אתם מוזמנים לצפות בתוצאה בקישור הבא ולספר לנו את הרשמים שלכם.

wtcthr

כמה נצטרך להשקיע בחומרה בכדי להנות מ-Wild Hunt במלוא יופיו החזותי וברזולוציית על? כנראה שהרבה מאוד, בהתחשב בדיווח נוסף מהאתר הגרמני gamestar שמצהיר כי מעבד מרובע ליבות מדור ה- וכרטיס GeForce הספיקו בכדי להריץ את הכותר "באופן כמעט קבוע" בקצב של 60 פריימים לשנייה, ברזולוציית FullHD "בלבד" – כעת תכפילו את מספר הפיקסלים שנדרש להזין פי ארבעה, בכדי להביא לידי ביטוי את רזולוציית ה-4K המדוברת.

The Witcher 3 עשוי להתגלות כאחד המשחקים ה"כבדים" ביותר שהגיעו אל המחשבים האישיים - כאשר כרגע גם אין תוכניות באופק לתמיכה ב-DirectX 12 (או ב-Mantle) שיכלה לשנות את המצב
The Witcher 3 עשוי להתגלות כאחד המשחקים ה"כבדים" ביותר שהגיעו אל המחשבים האישיים – כאשר כרגע גם אין תוכניות באופק לתמיכה ב- 12 (או ב-Mantle) שיכלה לשנות את המצב

שיתוף

הגב

wpDiscuz