צפו: חצי שעת משחקיות מתוך אחד הכותרים המסקרנים ביותר לשנת 2017

עדיין לא ממש מבינים מה זה Prey ואיך הוא קשור לכותר בעל אותו שם שהושק לפני עשור? עכשיו אתם מוזמנים לגלות פרטים נוספים במסגרת סרטון רשמי חדש

שנת 2017 כבר הספיקה להעניק לנו כמה וכמה משחקים מיוחדים שראויים לקבל ציון לשבח ולהיזכר באופן חיובי מעתה ועד עולם, ונראה שיש עוד מגוון גדול של כותרים שמעוניינים להיכנס לרשימה הזו.

אחד מהכותרים האלו ללא ספק יהיה Prey, שיגיע אלינו מהסטודיו הצרפתי שיצר את סדרת Dishonored ומהמפיצה האמריקאית אשר סייעה לנו לקבל את משחקי סדרת The Elder Scrolls והכותרים האחרונים והמצליחים במותגים , Fallout ו-Wolfenstein. הכותר החדש מיועד להגיע אל החנויות בעוד כחודש וחצי, ב-5 במאי 2017 – ונראה שהקמפיין השיווקי עבורו נמצא בשיאו כבר בשלב הזה, עם סרטון משחקיות חדש בן 35 דקות שלמות שמציג לנו את תחילתו של הסיפור, ושופך עוד מעט אור על המסתורין הכללי שאופף אותו מאז נחשף (מחדש) בשנה שעברה.

אז מה בתפריט? לאחר כעשר דקות של אקספוזיציה שכולל ביצוע פעולות פשוטות וקצת מוזרות (ביניהן כמה שאלות שעשויות להשפיע על האופן בו המשחק יתפתח עבור השחקן, בהתאם ל'אופי' ולהעדפות הספיציפיות שלו) מגיע האקשן, אשר מרגיש כמו מעין שילוב בין לקודמו האלמותי System Shock, בתוספת מראה שמרגיש ששואב השראה מ-Dishonored, בייחוד באופן בו מעוצבות הדמויות השונות.

הבחירה הראשונה והבסיסית שתזדקקו לבצע במשחק הוא להחליט על מינו של הגיבור הראשי, כאשר עדיין לא ממש ברור האם גם זה יוכל להשפיע על האירועים שמצפים לכם בהמשך

מעבר למברג ישן וטוב שמהווה קריצה למשחק Prey משנת 2006 שמשתייך אל אותו המותג, טכנית, נשק מיוחד שמאפשר להקפיא את הסביבה ואת האויבים שלכם, מכשירי Neuromods אשר מתפקדים בערך כמו הפלסמידים מ- וגם ניהול חפצים בסגנון משחקי תפקידים שמזכיר במידה רבה את System Shock 2 – קשה להכחיש שההדגמה הארוכה הזאת נראית מבטיחה מאוד, ומשפרת משמעותית את רמת העניין וההתלהבות שלנו מהכותר. וזה עוד מבלי שאמרנו מילה על החוצנים המוזרים שאיתם תיאלצו להתמודד, עם יכולות 'להתחזות' כמעט לכל עצם דומם בעולם המשחק – כוח שבהמשך יקבלו אותו גם השחקנים, ויסייע להם להתקדם בעלילה.

נראה כמו Dishonored 2, ומרגיש כמו System Shock 2 – ואם זה לא שילוב מלהיב, אנחנו לא יודעים מה כן

Prey מבטיח לנו גם מגוון גדול של סיומים אפשריים, אשר ישתנו בהתאם להחלטות ולבחירות שיבצעו השחקנים ויחד עם אותם רכיבי Neuromods שמעניקים יכולות ייחודיות שונות שמחולקות לשלושה ענפים נפרדים, כל העניין הזה אמור להעניק מספיק סיבות לבצע מספר סיבובי משחק.

ה-GLOO שמוצג בסרטון המשחקיות נראה מרענן ומדליק – נקווה שגם כל שאר האמצעים בהם ניתקל לא יאכזבו

שווה לחכות לו, או שמבחינתכם לא מדובר באחד מהמועמדים הטבעיים לתואר 'משחק השנה'? זה הזמן לשתף אותנו בתגובות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר