צפו: המשחק שחוזר לחיים אחרי תשע שנות שתיקה

כבר התאיישתם מלחכות ל-Beyond Good and Evil 2? עכשיו הוא חוזר אלינו עם טריילר חדש, שמציע כיוון שונה מזה שראינו אי שם בעשור הקודם

תשע שנים בדיוק עברו מאז שקיבלנו סרטון טיזר ראשון עבור המשחק המסקרן Beyond Good and Evil 2 מבית Ubisoft, במסגרת תערוכת לשנת 2008 – ומאז נעלמו עקבותיו כמעט לחלוטין, למרות שהציפייה והאהדה אל המותג רק צמחה ככל שחלף הזמן, כך נראה.

במפיצה הצרפתית הצהירו כי המשחק ממשיך להיות בפיתוח מספר פעמים בעבר, למרות שלא קיבלנו שום פרטים רשמיים עליו – וב- 2017 הגיע הזמן שלנו לקבל הפתעה משמעותית, בדמות טריילר קולנועי חדש עבור המשחק, שללא ספק לקח לעצמו כיוון שונה לגמרי בהשוואה לאותו סרטון קצר שראינו לפני קרוב לעשור.

Beyond Good and Evil 2 בגירסת 2017 שלו – אותו יוצר, סגנון חדש ובוגר יותר

יוצר המשחק המקורי משנת 2003, מישל אנסל, ממשיך לעבוד גם על הגלגול המודרני שלו, יחד עם סטודיו Ubisoft Montpellier, שהיה זה שפיתח את משחקי סדרת Rayman המפורסמת – ונראה כי בהתאם לציפיות שצמחו משמעותית לאחר המתנה ארוכה כל כך, גדלו גם השאיפות של היוצרים עבור Beyond Good and Evil 2, שיהווה פרק מקדים עבור עלילות Beyond Good and Evil הראשון, עם נקודת מבט בין-כוכבית רחבה הרבה, הרבה יותר.

הגירסה החדשה מעניקה תחושה של משחק המוני מקוון – אבל זה כנראה לא יהיה המצב

ב-Ubisoft הכריזו כי עלילות המשחק השני יתרחשו דור או מספר דורות לפני לידתה של ג'ייד, הגיבורה אותה גילמו השחקנים בעבר, ויתמקד במערכת כוכבים עתידנית, בה בני אנוש וחיות אנתרופומורפיות חיים יחדיו במעמדות חברתיים מעורבים. השחקנים יוכלו ליצור דמות משלהם, ולהתחיל להתקדם בעולם הקשוח, תוך כדי שהם יוצרים לעצמם כנופיות שיסייעו להם, ומתמקדים בחקר של סמלים מסתוריים המופיעים בעולמות השונים.

הדמות שנראית בסרטון היא בהחלט לא Pey'j מהמשחק הראשון

מדובר כאמור בשינוי גדול בהשוואה לטיזר משנת 2008, שהציג לנו את שתי הדמויות המרכזיות שהופיעו במשחק הראשון והרגיש כמו המשך או הקדמה ישירים – לא רק מהבחינה העלילתית, אלא גם מבחינת הטון והגישה הכללית, שכן בטריילר החדש ניתן לראות את הדמויות מקללות בחופשיות, באופן שמבהיר כי מדובר ביצירה המיועדת לקהל בוגר יותר, כנראה מתוך הנחה שרוב הצרכנים אשר עדיין מכירים ומחבבים את שמו של המותג נמצאים כיום בשנות העשרים או השלושים (ומעבר לכך) של חייהם.

Beyond Good and Evil 2, כפי שהכרנו אותו רשמית בעבר – לפני שנגנז והחל מחדש

אנחנו עדיין לא יודעים מתי Beyond Good and Evil 2 יגיע, וגם לא לאילו פלטפורמות (התבטאויות בנושא הזה מעידות על תוכניות לגירסאות PC ולקונסולות ה-, ה-PlayStation 4 וה-Nintendo Switch, אם כי זה לא הוגדר רשמית) – כל שידוע הוא שב-Ubisoft מתכננים לשלב אלמנטים מקוונים בעולם המשחק, בדומה להרבה מהמשחקים העדכניים של החברה, ושתוכנית אשר קיבלה את הכינוי Space Monkey Program תאפשר לאלו לחלק מאלו שיבקשו להירשם אליה להשתתף במבחנים הסגורים שייערכו עבור הכותר בעתיד הלא רחוק, בדרך אל ההשקה הנכספת. האם יש לו איזשהו סיכוי לעמוד בציפיות שנוצרו לאחר זמן ושינויים רבים כל כך? נמשיך לעקוב בעניין רב.

ככה זה נראה בסרטון משחקיות שהודלף לפני מעל לחצי עשור (למעלה), וככה זה נראה במשחק המקורי, שנכשל מסחרית אף זכה למעמד קאלט בדיעבד

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
1stcowgirl
משתמש

עכשיו נזכרתי מהיכן מוכרות לי האותיות BGE
פש… כבר עשור..?
לא… נראה לי אתם טועים…. זה היה ב 2004

Stas Rydelnik
משתמש

עשור מאז הכריזו על המשחק השני

Max Dubinin
אורח

Eitan Hadar

wpDiscuz