פיפא נגד PES, מודל 2018

צמד משחקי הכדורגל הבכירים מתכוננים להתנגשות הגדולה הבאה שלהם, כל אחד באמצעות המאפיינים הספציפיים שאותם הוא בוחר לקדם ולהבליט

כמו בכל שנה בעשור וחצי האחרונים, גם בחודשי אוגוסט וספטמבר הקרובים אנחנו אמורים לראות קרב מעניין מאוד בשוק הגיימינג הספורטיבי, עם השקתם של צמד משחקי הכדורגל PES 2018 ו-FIFA 18.

כדורגל הוא ללא ספק הענף שבו התחרות הדיגיטלית היא הגדולה ביותר (גם אם אין ספק ממשי מי מבין שני המותגים הוא הגדול ביותר), וגם בשנת 2017 אנחנו עתידים לראות נסיונות שונים ומגוונים מצד EA Games ומצד קונאמי "לגנוב" קצת מנתח השוק של היריבה, כל מנת להמשיך ולצמוח בז׳אנר היוקרתי הזה.

FIFA החדש מגיע בניחוח נוסטלגי

הפעם, נראה כי מהצד של FIFA נראה התמקדות בתוספת של שחקנים אגדיים ומוכרים היטב אל מצב ה-Ultimate Team הפופולרי – כל אחד בהם בשלוש וריאציות שונות שמציגות את ההתקדמות המקצועית (והחזותית) שלו לאורך השנים. בטריילר שפורסם עבור מאפיין זה ניתן למצוא את השוער הרוסי האגדי לב יאשין, פלה, מראדונה, תיירי הנרי, רונאלדיניו, רונאלדו הברזילאי ועוד. זאת בתוספת לשימוש בפניהם של רונאלדו "המקורי" וכריסטיאנו רונאלדו בתור הפנים של הגירסה החדשה במקביל – לקריצה עבור הקהל הצעיר המודרני וגם עבור קהל וותיק יותר במקביל.

ב-Pro Evolution Soccer 2018 ממשיכים מצידם להתפאר בשיתוף הפעולה ההדוק עם קבוצת ברצלונה שהחל בשנה שעברה, ושכעת יתווספו אליו שיתופי פעולה דומים עם ליברפול ועם בורוסיה דורטמונד, כולל שימוש בשחקני העבר הגדולים של אותן קבוצות יוקרתיות במצבי המשחק השונים. לא מספיק? יתכן שתופתעו לגלות שגם יוסיין בולט, כנראה האצן הטוב בהיסטוריה (שהביע בעבר במספר הזדמנויות אהדה רבה למשחק הקבוצתי), עבר דיגיטציה משלו וישולב במשחק בתור שחקן שאותו תוכלו לגייס לקבוצה שלכם במצב ה-myClub.

דרישות המערכת הרשמיות עבור PES הטרי

לקינוח, בקונאמי מקווים לשפר את מערכת היחסים עם שחקני ה- שהרגישו מקופחים בשנים האחרונות – ומבטיחים כי גירסת 2017-2018 של המשחק תהיה בעל יכולות טכנולוגיות דומות לאלו של דור הקונסולות החדש, ואף טובות יותר, עם תמיכה ברזולוציות של עד 4K ובמסכים אולטרה-רחבים. נקווה שאלו הם לא הליטושים היחידים עבור הפלטפורמה, אלא רק קצה הקרחון שלהם.

PES 2018 מיועד להגיע למחשבי ה- ולקונסולות הדור הנוכחי והדור הקודם של ומיקרוסופט ב-14 בספטמבר, בעוד ש-FIFA 18 יגיע אל אותן הפלטפורמות (בתוספת ל-Switch של נינטנדו) כשבועיים לאחר מכן, ב-29 בספטמבר. את מי מהם אתם מתכננים לרכוש? בואו לשתף בתגובות.


שיתוף

הגב