פינוק לסוף השבוע: Saints Row 2 בחינם ולתמיד

משחק העולם הפתוח המטורלל מוצע ללא עלות לכל מי שמעוניין בכך, ואתם אפילו תוכלו לבחור האם לשחק בו דרך או ללא הגנות קבצים כלל

אנחנו לא נוהגים לסרב לכותרי משחק אשר מוצעים לנו חינם אין כסף, ועל כן בהחלט לא נוותר על ההזדמנות לספר לכם כי Saints Row 2, כותר הפעולה של המפתחת האמריקאית Volition שהושק לו ב-PC בשנת 2009 בתור סיפתח להפיכתה של הסדרה לתאומה המטורפת והפארודית של GTA, מוצע להורדה ללא תשלום למשך היממה וחצי הקרובות – הן בפלטפורמת ה-Steam והן בחנות ה-GOG המקוונת. כל מה שצריך לעשות הוא להשתמש בחשבון המשתמש שלכם בכל אחד מהשירותים (או לפתוח אחד, במידה ועדיין לא עשיתם את זה), להוריד – ולהנות.

Saints Row 2 מעולם לא נחשב ליצירת מופת, בייחוד בגירסת המחשב האישי שהושקה כשהיא מלווה בלא מעט בעיות טכניות (הפרק הראשון וה"שפוי" בסדרה לא הושק לפלטפורמת ה- כלל), אך עם הזמן המצב השתפר וכרגע מדובר בכותר חביב ומצחיק שווה לתת לו צ'אנס – גם אם כבר שיחקתם בו אי שם בעבר, וגם אם מעולם לא התנסיתם בסדרת Saints Row עד היום.

הוא אולי נראה די מיושן כיום, אבל Saints Row 2 מכפר על כך עם הרבה מקוריות ותעוזה

אולי בכדי להגביר את העניין במשחק הספין-אוף Agents of Mayhem שעתיד להגיע אל החנויות בחודש אוגוסט הקרוב ואולי פשוט בכדי ליצור עניין מחודש במותג, בנוסף ל-Saints Row 2 החינמי תוכלו להנות כעת ממחירי מבצע מינימליים עבור הפרקים האחרים בסדרה זו, כאשר גם כאן הזמינות היא דרך החנות של Steam ודרך החנות של GOG שמשווקת כותרים נטולי הגנות קבצים, במקביל: Saints Row 3 בגירסתו המלאה עם כל התכנים המוספים (שקיבלה את הכינוי The Full Package) זמינה ב-3.75 דולר, Saints Row 4 בגירסת Game of the Century המלאה שלו זמין בעבור 5 דולר, ואילו Gat Out of Hell שהוא פרק נפרד והאחרון שהושק עד כה זמין תמורת 3.75 דולר.

עוד משחקים מסדרת Saints Row שווה לשקול אותם, ממש עכשיו

שווה בהחלט, בהנחה שאתם חובבי הז'אנר – ואולי גם אם אתם לא. גיימינג נעים!

Saints Row 4, הפרק המרכזי האחרון שהושק בסדרה. אולי מיזם המבצעים החדש הוא רמז לכך שמצפה לנו חשיפה של פרק המשך? נחזיק אצבעות

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר