עונת ההשקות הטכנולוגיות נמשכת

המופע של אפל לא הספיק לכם? גם השקות של סמארטפונים חדשים מבית ושם מכשירי Surface נוספים ממיקרוסופט מצפות לנו מעבר לפינה

החודשיים האחרונה של השנה הפכו כבר מזמן לתקופה הלוהטת והמוצלחת ביותר של יצרניות המחשבים והגאדג׳טים למיניהן, תודות לקהל יעד משמעותי בעולם המערבי אשר זקוק למצוא מתנות מעניינות לקרובי משפחתו לרגל חגיגות סיום השנה האזרחית – וכך אנחנו מקבלים יותר ויותר הכרזות על מוצרים טריים ונוצצים דווקא בזמן זה, כפי שמודגם לנו גם עתה בידי אפל, ומיקרוסופט בעת ובעונה אחת.

גוגל ביקשה מצרכנים שמעוניינים במכשיר חכם חדש לשריין לעצמם כמה שעות פנויות ב-4 באוקטובר, כלומר בעוד קצת יותר משבועיים – כאשר ברור למדי שמדובר על הכנה להשקת דגמי ה- 2 שלה, שנה בדיוק אחרי הדור הראשון.

נקווה בעיקר לזמינות בינלאומית ראויה יותר בסיבוב הזה

אחרי שראינו כמה תיעודים וכמה דיווחים על פרטים טכניים, לא ברור כיצד והאם בכלל תוכל להפתיע אותנו באירוע הקרוב, אך אנחנו מוכנים לתת לה ליהנות מהספק עוד קצת – מי יודע, אולי נקבל השקה של יותר משני דגמים חדשים.

כך עתידים להיראות מכשירי ה-Pixel 2, והשאלה היא אם זה יספיק בעידן ה-Note 8, ה-V30 וה- X

מיקרוסופט, מצידה, הכריזה כי ראש תחום המכשירים הצרכניים שלה, פאנוס פנאיי, יעלה על הבמה בכנס ה-Future Decoded שלה בלונדון ב-31 באוקטובר, כאשר מנסיון העבר אנו כבר יודעים שכמעט כל הופעה פומבית שלו מגיעה יחד עם מוצרים חדשים ממשפחת ה-Surface של , ועל כן חושדים שזה גם מה שיקרה הפעם.

הכנס של יספק לנו גם הכרזות מכשירים?

במקרה הספציפי הזה עדיין אין לנו שום מידע משמעותי מוצק, אך נראה כי יורש עבור נייד ה-Surface Book הוא המועמד המוביל לערוך הופעה – אולי לצד מוצר או מוצרים נוספים שיבוססו על גירסת ה- החדשה של 10 שהותאמה לשבבים המודרניים מבית .

כשהבחור הזה על הבמה, זה לרוב עבור הכרזה עסיסית כלשהי

אין ספק שצפויים לנו חודשים מעניינים בהחלט לפנינו, גם בתחום המחשבים וגם בתחום החומרה – נקווה שלא להתאכזב מן ההיצע אשר במורד הדרך.


שיתוף

הגב

wpDiscuz