עולם הגיימינג חוזר לעצמו עם מצעד של כותרים איכותיים

פגרת הקיץ הסתיימה רשמית לפני מספר שבועות, ומאז ועד היום אנו מקבלים הרבה סיבות חדשות לשמוח ולהתלהב, גם ב- וגם בקונסולות

אם יש לכם חיבה לגיימינג, כנראה שאתם כבר מודעים לכך שאנחנו נמצאים בעיצומו של חודש מוצלח עד מאוד בתחום, ללא תלות בפלטפורמה המועדפת עליכם: מגוון משחקים גדולים יוצר ופחות מושקים וזוכים לתגובות מצוינות גם מהמבקרים וגם מהשחקנים, כשלכם נותר רק לבחור את אלו שאתם רוצים להוסיף למאגר שלכם.

Divinity: Original Sin 2 הוא כנראה כותר ה-PC הטוב ביותר של השנה כולה: משחק תפקידים עמוק, רחב, ייחודי ומאסיבי בצורה כמעט חסרת תקדים, שכולל הפעם גם דיאלוגים מדובבים מלאים שהופכים אותו למתאים הרבה יותר לקהל הרחב מאשר קודמו (שהכיל בעיקר שיחות טקסטואליות). המשחק זורח במחשבים האישיים וזוכה לציון נדיר של 95 מתוך 100 ב-Metacritic, לצד אחוז דומה של ביקורות חיוביות ב-.

משחק השנה? יש סיכוי טוב מאוד שהתשובה היא חיובית

Hob הוא כותר צנוע ומפתיע לחיוב של סטודיו Runic Games, אשר העניק לנו את צמד משחקי Torchlight המעולים בעבר. רוב המייסדים הוותיקים של המפתחת אולי עזבו אותה במהלך השנים האחרונות, אך נראה כי מספיק מהכשרון והנסיון נותרו במקומם, משום שמשחק הפלטפורמה הזה שמשלב אלמנטים של משחקי פעולה ומשחקי תפקידים מותיר רושם נהדר וכבר זכה להשוואות לפרק החדש בסדרת The Legend of Zelda במספר הזדמנויות – אך עם זמינות למחשבים האישיים ולקונסולות מחוץ לעולמה של .

לא ממש דומה ל-Torchlight 2 – אבל מקסים לא פחות

Total War: Warhammer II הושק אמנם שנה בודדת לאחר קודמו, מה שבחלק גדול מהמקרים עשוי להעיד עד נסיון לרווח קל ומהיר בהשקעה קטנה, אך עושה רושם כי במקרה הנוכחי זה בהחלט עושה את העבודה: שינויים קטנים אך חשובים למצבי המשחק העלילתיים ולקרבות באופן כללי, תוספת תוכן משמעותית וליטוש טכני משופר הביאו את כותר האסטרטגיה הזה לזרוח לא פחות מקודמו המרענן, ואף יותר. המבקרים השתכנעו עם ציון Metacritic נאה של 86 מתוך 100 אשר דומה לזה של Total War: Warhammer המקורי, ומי שמפגינים את ההתקדמות בכיוון הנכון אפילו יותר הם הגיימרים ב- שמעניקים לפרק השני 89 אחוזים של ביקורות חיוביות, בזמן שהמקור זכה לציונים נמוכים משמעותית (74 אחוזים של ביקורות חיוביות כיום) בגלל בעיות טכניות ותוכן "נעול" מאחורי תשלומי DLC נוספים.

יש סיבה טובה להאמין ש-Total War: Warhammer 3 כבר נמצא בשלבי הכנה

לקינוח, Cuphead שהיה בפיתוח במהלך השנתיים האחרונות בתור אחד מכותרי האינדי המבטיחים ביותר בסביבה הפך לזמין רשמית – והוכיח שהסבלנות השתלמה מאוד, ושמדובר באחד מהיהלומים הגדולים של השנה. כותר גיימינג שמעוצב בסגנון הסרטונים המצויירים הסוריאליסטיים של שנות השלושים והארבעים במאה הקודמת, עמוס בסימבוליזם ובעיצוב נהדר – וגם קשה וקשוח מאוד מבלי ליפול אל המלכודות המוכרות של הרבה משחקים אחרים, וכל זאת מסטודיו זעיר וצעיר שעבורם זה משחק מסחרי ראשון בהחלט. פשוט לרוץ לקנות וליהנות.

אחד מהמשחקים הכי מיוחדים ומרעננים לשנת 2017 כולה

יש עוד משחקים חדשים איכותיים שעליהם אתם רוצים לספר לכולם? בואו לעשות את זה בתגובות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
batnun
משתמש

Divinity: Original Sin 2 לא זמין לקונסולות כרגע, ואין תאריך מתוכנן…

1stcowgirl
משתמש

אף אחד מהם לא יזכה להיות משחק השנה.
בקשר ל divinity…. קהל המצביעים משול לנרקומנים שמעשנים קריסטל בפעם הראשונה ומאז כל הזמן מחפשים את אותה חוויה … שלעולם לא תגיעה…
וכך גם המשחק הנ"ל
אלא אם יעשו איזה FUSION רציני בין ז'אנרם למשחק הזה… הוא ישאר משחק של מנדטורים.

wpDiscuz