סכנה ל-Steam? שירות הגיימינג החי הגדול מכולם מתחיל למכור לכם משחקים

צופים להנאתכם בגיימינג בשידור ישיר ב-Twitch? כעת תוכלו גם לבצע רכישות של כותרים במקביל

חברת האם והאנשים שמאחורי פלטפורמת ה-Twitch לשידורי גיימינג חיים ומקוונים  לא מפסיקים לנסות לחדש ולהפתיע אותנו על מנת לשמור על הבכורה בתחום שהופך במהירות לצפוף ואתגרי יותר, וההברקה החדשה שלהם היא כזו שבאמת תוכל להיות רלוונטית עבור חובבי המשחקים האדוקים, וגם עבור מזרימי התכנים והמפתחות של כותרים במקביל.

החל מעכשיו, הצופים יוכלו לרכוש משחקים ישירות מפלטפורמת הסטרימינג, תוך עקיפת הפלטפורמה של שעליה מתבססות רוב חנויות הגיימינג המקוונות – תחילה מתוך מגוון מוגבל משהו של 50 כותרים לערך, אשר מבטיח לתפוח כמובן עם הזמן.

אוהבים לראות אנשים מתפעלים משחקי ברשת? כעת תוכלו להצטרף אליהם בקלות יתרה, אפילו מבלי להפסיק את השידור

הכותרים שירכשו ויורדו יופעלו ישירות דרך האפליקציה השולחנית של Twitch, או דרך שירותי גיימינג מצד ג׳ (כדוגמת uPlay של אדר מהווה שותפה בולטת של המיזם), כשהמפתחות והמפיצות יוכלו להעניק ולהציע בלעדיים לאלו שצופים בוידאו סטרימינג של הכותר בזמן נתון – ובנוסף הסטרימרים הבולטים והפופולריים יוכלו לגזור כאן קופון, ולהרוויח לעצמם כ-5 אחוזים מכלל ההכנסות שבוצעו במסגרת רכישות במהלך הצפייה בערוץ שלהם.

שיתוף הפעולה הכלכלי עם המזרימים עצמם הוא המפתח שעשוי לגרום למיזם הזה לצמוח, למרות התחרות העזה

במצב שנוצר, לסטרימרים תהיה סיבה טובה "להשקיע" יותר בערוץ שלהם, באינפורמטיביות שלו ובמגוון שהם מציגים בו במטרה להרוויח קצת כסף מהעסק, ואילו המפיצות מצידן ינסו לדאוג שמוצריהן יהיו קורצים ומתאימים יותר לסטרימינג חי ולצרכני ה-Twitch השונים, בין היתר באמצעות אותן הנחות ומבצעים ייעודיים שהוזכרו קודם ואולי גם על ידי הענקת תמיכה איכותית יותר לאורך זמן, השקה של תכנים מוספים חינמיים וכדומה.

מי שירכשו משחקים יקבלו גם גישה ל'ארגזי הפתעות' וירטואליים של Twitch, שיוכלו להעניק להם הפתעות ומתנות נוספות

על הנייר, נראה שיש כאן הרבה מרכיבים טובים שיוכלו לגרום לקונספט לפרוח – אבל יעבור עוד זמן מה עד שנוכל לבחון האם הוא באמת מתרומם או דווקא מדשדש. מה תהיה תגובת הנגד של למהלך הזה, אם בכלל? נחיה ונראה.

אנחנו מצפים לראות כאן הרבה יותר מ-50 כותרים שונים על מנת שניתן יהיה לטעון כי מדובר בתחרות לחנויות הגיימינג האחרות

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר