משקפי ה-VR הביתיים הפופולריים ביותר, כעת במחירים משתלמים הרבה יותר

רוצים להצטרף אל הטרנד הטכנולוגי החדש והמשוכלל? כעת זה זמן מוצלח בהחלט לעשות זאת

עולם המציאות המדומה השולחני הוא מרשים ומעניין מאוד, אי אפשר להכחיש, אך הוא מגיע גם עם רף כניסה אשר דורש השקעה בלתי מבוטלת, לצערנו – לא רק קונסולת PlayStation 4 או מתקדם ועוצמתי יחסית, אלא גם השקעה של מאות דולרים במשקפי המציאות המדומה עצמם, החיישנים והבקרים הנלווים. לשמחתנו, נראה שגם היצרניות המובילות את השוק הזה מודעות לכך שהעלויות הן גבוהות מדי ומקשות על התחום לממש את כל הפוטנציאל שלו אפילו בשלב המוקדם הזה – וכך אנחנו מקבלים מדי כמה זמן הוזלות וקיצוצי מחירים שמנסים להתאים לאלו שרוצים להתנסות, אך לא בעבור כל מחיר.

ראשונה לפעול הייתה HTC, המפתחת של משקפי המציאות המדומה היקרים ביותר בשוק, שהחליטה כי הגיע הזמן לנסות ולצמצם פערים אל מול המתחרות עם קיצוץ משמעותי של כ-25 אחוזים במחירם של ה-Vive – מרמה רשמית מומלצת של 800 דולר (!) למחיר רשמי של 600 דולר, שעדיין יקר מזה של המתחרות אך "רק" בכ-50 אחוזים במקום פי 2. בעלות זו (שזמינה כבר עתה באמאזון, למשל) תקבלו את משקפי המציאות המדומה עצמם, שני בקרי השליטה הייעודיים וגם את החיישנים החיצוניים אשר תומכים בחוויות מקומיות וגם כאלו שנפרשות על פני 'חדר שלם'.

עדיין יקר, אבל זה מתקרב לרמות שאותן ניתן להגדיר כראויות ומשתלמות

גם סוני, המפתחת של משקפי המציאות המדומה השולחניים העממיים ביותר (אם כבר יש לכם קונסולת PlayStation 4 אשר מחליפה את הצורך במחשב נייח מודרני לגיימינג), החליטה להמתיק את הדיל שלה – וכעת תציע חבילת בסיס שכוללת את משקפי ה-PlayStation VR ואת מצלמת ה-PlayStation Camera שמתפקדת בתור החיישן החיצוני עבורם במחיר רשמי כולל של 400 דולר, בהשוואה למחיר של 400 דולר למשקפיים ודרישה לרכישה נפרדת של המצלמה שנשאה תג מחיר רשמי מומלץ של 60 דולר. את משקפי המציאות המדומה עצמם ניתן למצוא עתה בעלות מופחתת גם כן, של 350 דולר.

מהיום במחיר בסיסי של 400 דולר, ללא כוכביות ותוספות

בנוסף, סוני תציע חבילה נוספת שכוללת את המשקפיים, המצלמה, צמד בקרי משחק עם חישת תנועה ממשפחת ה-PlayStation Move (שיחליפו את בקר ה-DualShock לחוויה מתקדמת יותר) וגם כותר ייעודי של בשם PlayStation Worlds – בעלות כוללת של 450 דולר, במקום 500 דולר עד היום.

תוספת שבהחלט מצדיקה עלות נוספת של 50 דולר

גם משקפי ה- קיבלו קיצוץ מחיר משמעותי לאחרונה, כזכור, עם עלות שניצבת עתה על 400 דולר לחבילה אשר כוללת את המשקפיים, החיישנים ואת צמד בקרי ה-Oculus Touch – כך שברור כי ל-Vive יש עוד לאן לשאוף בכל הנוגע להמשיך הקיצוצים.

מי הם משקפי המציאות המדומה המועדפים עליכם, או שהשוק הזה כלל אינו קורץ לכם בשלב הזה של התפתחותו? בואו לשתף בתגובות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
Shlomit Gueta
משתמש

עדיין יקר מאוד 600$!!! נחכה שירדו המחירים עוד הרבה

wpDiscuz