משחקים ללא הפסקה: שבעה כותרים ממכרים בפחות מ-40 שקלים

גם בסוף השבוע הקרוב ישנם מבצעי גיימינג שממש לא כדאי לכם לפספס

ימי חופש נוספים לפנינו, לפני החזרה לשגרה, וזו עשויה להיות עוד הזדמנות לצלול אל עולמות משחק גדולים ואיכותיים אשר יגרמו לזמן הפנוי שלכם לחלוף במהירות – וזה קורה שוב באמצעות חבילת Humble Bundle חדשה ומרשימה.

ההצעה העדכנית במיזם המוכר היטב כוללת כותרים עם אלמנטים של משחקי תפקידים שבהם ניתן לשחק כמעט ללא סוף, מה שמאפשר לצאת בהצהרה על מעל ל-300 שעות של משחקיות, בממוצע – בחבילה שמחירה נע בין דולר אחד בודד ל-10 דולר בלבד. אם זה לא דיל משתלם, אנחנו לא יודעים מה כן.

בתשלום של דולר אחד בודד תקבלו גישה אל הגירסה הבלתי מקוונת של כותר ה-MMORPG שעונה לשם Wurm, ומציע עולם עצום וחופשי בסגנון ימי הביניים בו השחקנים יכולים לעסוק במגוון פעילויות ומקצועות, בתוספת למשחק האקשן-תפקידים המרענן The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut – וגם משחק הפעולה-תפקידים Borderlands (המקורי).

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut

בתשלום של 5 דולר או יותר תקבלו גישה גם למשחק האינדי Guild of Dungeoneering, משחק ה-4X והאסטרטגיה Endless Legend – ו-Borderlands 2 המשובח, יחד עם ארבע חבילות תכני DLC שלו שמוסיפות צמד דמויות חדשות בהן ניתן לבחור.

Endless Legend: Classic Edition

מי שיחליטו לשלם את מלוא הסכום, 10 דולר (כ-36 ש"ח), יקבלו גישה לכל המשחקים שהוזכרו בפיסקאות הקודמות – בתוספת ל-Borderlands: The Pre-Sequel, שישלים למעשה את כל כותרי הסדרה המצליחה, במחיר זול ומשתלם באופן קיצוני.

Borderlands: The Pre-Sequel

כל המשחקים זמינים להפעלה דרך פלטפורמת ה-Steam במחשבים מבוססי , כאשר ארבעה מהם זמינים גם בגירסה למערכות MacOS, ושניים (Borderlands 2 ו-Borderlands: TPS) זמינים גם למחשבים מבוססי – כך שיש כאן משהו לכל אחד. גיימינג נעים!


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
1stcowgirl
משתמש

קניתי הרגע … יש!
כבר מעל שנה אני מחפשת את 3 משחקי BORDERLANDS במחיר סמלי של עד 20$.
פה מקבלים את כולם ב 10$.
תודה רבה!

wpDiscuz