מרשים: הצמיד שיודע בדיוק כמה אכלתם, באופן אוטומטי

למה לספור קלוריות ולהכניס נתונים לאפליקציות כשיש מוצר שמצהיר כי ידע לחשב את הנתונים הללו לגמרי לבד?

יש כמות כמעט אינסופית של מוצרי לבישים שניתן לרכוש בשוק כיום, אך כמה מהם מתיימרים לספור את כמות הקלוריות המדוייקת שאתם מכניסים לגוף וגם שורפים במהלך היום, ללא צורך בשום פעולה מצידכם (פרט לעצם לבישת הצמיד על היד)? כאן נראה כי ה-GoBe2 של חברת Healbe נמצא לבד במערכה.

בחברה מצהירים כי יש בידם פטנט המאפשר לשילוב בין שישה חיישנים שונים, חלקם נפוצים ברוב המחשבים הלבישים וחלקם הרבה פחות (מדידת עכבת גוף האדם ומד GSR למדידת שינויים במאפיינים חשמליים נוספים של העור), להעריך את כמות האנרגיה, או הקלוריות, שנכנסה אל גוף האדם במסגרת שינויים ברמות האינסולין והמים שבתאים – ובכך לספק תמונת מצב אמינה של המאזן הקלורי הכללי של המשתמש, בתוספת למאזן המים שבגוף ואינדקציות לרמות מתח גבוהות מהרגיל.

צמיד שלא ממש דומה לכל השאר ביכולותיו

ה-GoBe2 כולל גוף פלסטיק עמיד במים וזיעה, מסך מטריצת נקודות בסיסי שמציג מידע רלוונטי קל להבנה, סוללה מובנית שאמורה להספיק לשתי יממות מלאות של עבודה כולל מדידת דופק רציפה – ואת הנתונים שלו ניתן לסנכרן עם רוב יישומי הספורט והבריאות הפופולריים בתחום, כדוגמת Goole Fit, Health והיישום של חברת Withings.

יש אפליקציה ייעודית לאנדרואיד ו-iOS – ואפשרות סנכרון עם מוכרות יותר

אם אכן להאמין למילתם של אנשי Healbe שמבהירים כי מדובר באחת מהשיטות הכי מדוייקות שקיימות למדידת כמות הקלוריות הנצרכת, הרי שיש כאן הברקה שבהחלט תוכל לקרוץ לספורטאים חובבים ומקצוענים כאחד, אנשים שהמצב הבריאותי שלהם מחייב מעקב צמוד אחר תזונתם – וכל מי שמעוניין לשמור על המשקל שלו והתעייף מלבצע תחשיבי קלוריות ידניים, או מעוניין לקבל מקור נוסף לטובת השוואת הנתונים היבשים אליהם הגיע.

השלב הבא יהיה שילוב יכולות ניטור ספורטיביות, לקבל מוצר שלם ומגוון יותר?

את GoBe2 ניתן לרכוש כעת באמאזון, במחיר של 190 דולר כולל מע"מ ומשלוח לישראל, כלומר כ-660 ש"ח לערך. חושבים שזה שווה את ההשקעה? ספרו בתגובות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר