ממשיכים את המערכה: דרישות המערכת של Total War: Warhammer 2 נחשפו

ההמשך לכותר האסטרטגיה המצליח משנה שעברה אמור לפעול באיכות דומה לו עבור מערכת מחשב נתונה

שוק הגיימינג בהחלט מראה סימני התעוררות מתרדמת הקיץ הממושכת שלו, ואחד הסימנים לכך (לצד כותרים מאסיביים מסקרנים כמו Destiny 2 ו-Uncharted: Lost Legacy) הואההשקה הרשמית לפרויקט השנתי המרכזי והמסורתי של המפתחת הבריטית הנודעת Assembly: היורש הישיר ל-Total War: Warhammer משנה שעברה.

Total War: Warhammer 2 מבטיח להרחיב משמעותית את מגוון הגזעים והיחידות שיהיו זמינים עבור השחקנים בשילוב המיוחד הזה בין סדרת משחקי האסטרטגיה והטקטיקה שבנתה עצמה על אותנטיות היסטורית לבין מותג הפנטזיה המפורסם – ונראה כי הוא מקווה לעשות זאת מבלי להעמיס על המערכת שלכם הרבה יותר מקודמו.

Warhammer 2 מתקרב, מבטיח להיראות נהדר – ואנחנו מקווים שהוא גם יפעל נהדר

דרישות החומרה הרשמיות הסופיות (והמפורטות להפליא) של Total War: Warhammer 2 פורסמו, ומצהירות כי בכדי ליהנות מהכותר בהגדרות גראפיות צנועות ובסיסיות, ברזולוציית 720p ובקצב תצוגה ממוצע של 25-35 פריימים בשנייה תידרש מערכת וותיקה למדי עם מעבד Core2Duo כפול ליבה של אינטל במהירות 3GHz או יותר, זכרון דינאמי בנפח של 4 ג׳יגה-בייט – וכרטיס גראפי מדגם GeForce GTX 460, מדגם HD 5770 או אפילו ממשפחת ה-HD Graphics 4000 המובנית של (שידרוש כמו מוגדלת במעט של משום שזו משותפת יחד עם הליבה הגראפית המובנית במעבד הראשי).

גדול יותר ומתקדם יותר מהכותר שקיבלנו בשנה שעברה

רוב השחקנים כנראה לא ממש ירצו לחוות את המשחק העדכני שמבטיח קרבות מאסיביים ומרשימים באיכות ירודה שכזו, אך בכל זאת נחמד לראות את המפתחת פועלת לאפשר זאת עבור אלו שאין להם יכולות וברירות נוספות, בזמן בו חלק מהיוצרות כלל לא טורחות להתייחס לחומרה אשר הושקה לפני סדר גודל של מעל לשלוש שנים.

לא בטוח שתרצו לשחק בכותר הזה בקצב ריצה של 25 פריימים בשנייה, אך אם תרצו בכך – זו אמורה להיות אפשרות עבור כמעט כל מחשב מחצי העשור החולף

דרישות ביניים, להפעלת המשחק בהגדרות גראפיות גבוהות, ברזולוציית מסך של 1080p ובקצב של בין 45 ל-55 פריימים בשנייה, תדרוש זכרון דינאמי בנפח של 8 ג'יגה-בייט לפחות, מעבד מרובע מדגם Core i5-4570 של אינטל או מתקדם יותר – וכרטיס מסך מסוג GeForce GTX 770 או מסוג R9 290X. גבוה יותר מהדרישות המקבילות של Total War: Warhammer הראשון בכל הנוגע לעיבוד גראפי, אך זהה לו בדרישות העיבוד הכלליות ובנפח הזכרון הדינאמי.

הדרישות המיטביות, להפעלת המשחק בהגדרות גראפיות מקסימליות, ברזולוציית 1080p ובקצב ריצה של מעל ל-60 פריימים בשנייה, כוללות מעבד Core i7-4790K מרובע ליבות פיזיות (ומתומן ליבות לוגיות) או מתקדם יותר, זכרון RAM של 8 ג'יגה-בייט וכרטיס גראפי מדגם GeForce GTX 1070 או מקביל לו של – כאשר גם במקרה הזה השידרוג היחסי לעומת הפרק הראשון הוא בדרישות לעיבוד ויזואלי.

בנוסף לדרישות עצמן, ב- Assembly פירסמו תיאור של ההגדרות הקיימות במשחק ואשר עומדות מאחורי התיאורים הכלליים – ועל זה מגיע לה כל הכבוד

בכל אחד ממצבים אלו תזדקקו ל-60 ג׳יגה-בייט של נפח זמין בכונן האחסון שלכם על מנת להפעיל את הכותר, כאשר מההגדרות עולה כי יש אפשרות לכך שאפילו כרטיס מסך אימתני כמו ה-GeForce GTX 1080 Ti לא יספיק על מנת להריץ אותו בהגדרות מיטביות, בקצב קבוע של מעל ל-60 פריימים בשנייה וברזולוציית 4K – אם כי זה משהו שנוכל לגלות הלכה למעשה רק לאחר ההשקה עצמה, בתוספת למידת אפקטיביות התמיכה במערכים מרובי .


שיתוף

הגב

wpDiscuz