מכשיר Android One מסקרן נוסף בדרך: HTC מתכוננת להשקת ה-U11 Life

היצרנית שמכרה חלק מיכולותיה לגוגל תמשיך לשתף איתה פעולה בדגם ביניים מודרני עם מערכת 'טהורה'

האם ל- עדיין יש סיכוי לחזור לעצמה – זו שאלה שמעסיקה אותנו מפעם לפעם כבר כמה שנים, כשהיצרנית הטאיוואנית מציגה מכשירים חדשים סולידיים למדי (לפחות בגזרת ספינות הדגל שלה), אך למרות זאת מתקשה לצבור תאוצה וממשיכה להציג נתונים כספיים שליליים והצטמצמות במכירות.

כל הנסיונות של החברה שראינו עד עתה בשנת 2017 לא הצליחו להפוך ללהיט המיוחל, אך התקווה לכך עדיין כאן – ועתידה לבוא לידי ביטוי עם השקת צמד דגמים חדשים באירוע תקשורתי ב-2 בנובמבר: ה-U11 Plus וה-U11 Life.

אירוע ההשקה שיגיע בשבוע הבא – צמד דגמים חדשים, או שאולי אפילו יותר?

דווקא ה-U11 Life, הדגם הפשוט יותר מבין השניים, מסתמן בתור המעניין והמבטיח יותר – משום שמדובר במכשיר חדש נוסף ממשפחת ה-Android One, שלפי ההערכות יציע מפרט הכולל מסך 5.2 אינץ׳ ברזולוציית 1080p, Snapdragon 630 מתומן ליבות חסכוני (יש סיכוי שנראה גירסה גם עם ה-Snapdragon 660), זכרון דינאמי של 3 ג׳יגה-בייט, נפח אחסון מובנה ניתן להרחבה של 32 ג׳יגה-בייט, הגנת IP67 מפני מים ואבק, מעטפת מתכתית משולבת חיפוי זכוכית, NFC מובנה, קישוריות 5.0, מערך צילום עם יחידת 16 מגה-פיקסל ראשית התומכת בצילום 4K ויחידת 16 מגה-פיקסל משנית לצילומי סלפי, סוללת 2,600mAh עם טעינה מהירה ועוד.

כך נראה ה-U11 Life, לפי ארגון התקינה הסיני TENAA. נקווה שהוא יהיה מרשים קצת יותר במפגש פנים אל פנים

כיאה למכשיר One, ה-HTC U11 Life יוצע עם מערכת אוריאו עדכנית היישר מהמפעל ועם שינויים מינימליים ביחס לגירסת המקור שלה, ללא ממשק ה-Sense הוותיק של היצרנית – ועם הבטחה לעדכוני תוכנה ועדכוני אבטחה תכופים לתקופה של כשנתיים לערך, מה שבהחלט עשוי להוות בונוס וסיבה להתעניינות עבור נישת צרכנים שלא בהכרח נמנים על אוכלוסיית המעריצים האדוקים של .

תג מחיר משוער של 400 יורו (כולל מס) אינו נמוך כלל ביחס לחומרה המוצעת, אך זה בכל זאת כיוון חדש מרענן עבור החברה והצעה שלא פחות טובה מדגמי הביניים הקודמים שלה.

עתיד לכלול את יכול 'הלחיצה' מצידי המכשיר להפעלת יישומים, וגם אוזניות עם יכולת ביטול רעשים – ממש כמו ב-U11 המקורי

ה-HTC U11 Plus, במידה ותהיתם, אמור להיות מכשיר הדגל הבא של החברה הטאיוואנית, עם מסך 6 אינץ׳ מוארך ברזולוציית QHD+ שמתאים את עצמו לנורמה החדשה של השוק הגבוה, 835, זכרון דינאמי של 4 ג׳יגה-בייט או 6 ג׳יגה-בייט, נפח מובנה של 64 ג׳יגה-בייט או 128 ג׳יגה-בייט, מצלמת 12 מגה-פיקסל ראשיות עם מפתח צמצם מירבי של f/1.7, בטכנולוגיית BoomSound ועוד הפתעות.

עיבוד ממוחשב של ה-U11 Plus. גם הוא וגם ה-U11 Life אינם צפויים להציע מחבר אודיו אנלוגי, אלא להסתמך על ה- Type-C

אז אולי הפעם סוף סוף נראה איזון קוסמי שיעזור ל- לשפר במעט את מעמדה? אתם מוזמנים לשתף אותנו בהערכותיכם.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר