מירוצים, מטוסים ומכות: הכירו את חבילת משחקי ה-Humble Bundle החדשה

מעוניינים בחבילה מגוונת עם שבעה כותרים לפחות בעבור פחות מ-60 שקלים? יש לכם הזדמנות שלא כדאי לפספס

שבוע חדש מתקרב, ואיתו עוד ערימה של משחקים שמוצעים במחיר ללא תחרות במסגרת מיזם ה-Humble Bundle – כעת מבית המפיצה היפנית הוותיקה Bandai Namco, שבשנים האחרונות עושה מאמצים משמעותיים על מנת להתרחב ולקרוץ בצורה טובה יותר לקהל המערבי.

ההצעה החדשה מתחלקת לארבע רמות מחיר שונות, כאשר הרמה הבסיסית תהיה זמינה כמו תמיד לכל מי שיבחרו לשלם דולר אחד בודד או יותר מכך, ותעניק מפתחות עבור כותר הפעולה וההרפתקאות האיכותי Enslaved: Odyssey to the West, למשחק הטיסה והלחימה Ace Combat: Assault Horizon וגם ל-Pac-Man 256, שמהווה גירסה מודרנית ומוטרפת למשחק הארקייד הקלאסי שכוללת גם מצב מקוון מקומי או רשתי.

Ace Combat: Assault Horizon

מי שיחליטו לשלם סכום שגבוה מערך התשלום הממוצע עבור החבילה, 8.94 דולר כרגע (שהם קצת פחות מ-40 שקלים), יקבל גישה לארבע משחקים נוספים לפחות – כותר הקרבות Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3, כותר המירוצים המצליח Project Cars, כותר הפעולה המקוון Warhammer 40K: Eternal Crusade ולפחות עוד כותר אחד שזהותו תיחשף רק ביום שלישי בשבוע הבא.

Warhammer 40K: Eternal Crusade

מי שיחליטו לשלם 15 דולר או יותר בעבור החבילה, כ-57 שקלים, יקבלו גישה גם לחבילה עם לא פחות מ-12 תכני DLC שמוסיפים רכבים ומסלולים ל-Project Cars המדובר (שגישה אליו היא גם חלק מהחבילה כמובן), ולמשחק התפקידים העדכני Tales of Zestiria אשר נמכר בימים כתיקונם בעלות מלאה של לא פחות מ-50 דולר בחנות פלטפורמת ה-.

Project Cars

לבסוף, מי שיבחרו לשלם סכום כולל של 35 דולר יקבלו את כל הכותרים שהוזכרו בפסקאות הקודמות, ובנוסף גם את המשחק העדכני ביותר של המפיצה – כותר הפלטפורמה המעניין Little Nightmares, שיושק בסוף חודש אפריל 2017 ויהיה זמין לרוכשי החבילה כבר מהרגע הראשון.

Little Nightmares

חבילת ה-Humble Bandai Namco Bundle 2 נמכרה ב-85,000 עותקים עד כה, עם הכנסות כוללות יפות של כמעט 800,000 דולר, ו-10 ימים נוספים שעוד נותרו עד לסוף המבצע.

במקרה של החבילה הנוכחית, בה המשחקים אינם משחקי אינדי, הזמינות של כל הכותרים היא דרך פלטפורמת ה-Steam של וואלב בלבד, ועבור מערכות מבוססות בלבד – כך שאם יש לכם עניין במשחקים ללא הגנות קבצים או בכאלו שיכולים לעבור בלינוקס או MacOS, תיאלצו להמתין לחבילת Humble Bundle אחרת. במידה ואתם כן משתמשים בחלונות וב-, תוכלו להנות מהחבילה הנוכחית בשבוע וחצי הקרובים, עד לשעות הערב ביום שלישי, ה-15 בפברואר. תעשו חיים!


שיתוף

הגב