מיוחד וקשה להשגה: שארפ משיקה סמארטפון חדש עם מינימום שוליים ומקסימום מסך

חלוצת המכשירים החכמים עם המסגרות הזעירות חוזרת להראות לכולם איך עושים את זה

אי שם בשנת 2014, כשמכשיר כדוגמת ה-Galaxy S8 או ה-Mi Mix של שיאומי עוד היה בגדר פנטזיה, עשתה חברת שארפ צעד משמעותי כשהשיקה ייחודי עם מסגרת מסך שכמעט אינה קיימת משלושה כיוונים שונים, תוך כדי יצירת עיצוב בולט ומרענן והזזה של המצלמה הקדמית (והאפרכסת) אל החלק התחתון של המעטפת.

את אותו , ה-Aquos Crystal, לא היה פשוט בכלל להשיג מחוץ לכמה שווקים ספציפיים שבהם נמכר באופן רשמי דרך ספקיות כאלה ואחרות (יפן וארה"ב, למשל), אך זה לא מנע ממנו מלהפוך למדובר ומוכר למדי, וככל הנראה גם לסיפור הצלחה מסחרי – אם לשפוט לפי העובדה שהוא זכה לצד דגמי המשך ולעוד כמה וכמה מוצרים שאימצו את השימוש במעטפת מסך זעירה.

הסמארטפון המקורי "ללא גבולות"

עכשיו, כשמסתמן כי חברות כמו ואפל אימצו אותה בשתי ידיהן, נראה כי תצורת המסכים 'נטולי השוליים' בדרכה להפוך לדבר החם הגדול הבא בשוק – ובאופן טבעי גם שארפ החלוצה בתחום מקווה להיות חלק מהאופנה, עם מכשיר ה-Aquos S2 שנראה כמו אח חורג עבור ה- הטרי.

הגירסה של הדור החדש – Aquos S2

ה-Aquos S2 כולל אף הוא פאנל תצוגה עם מעט מאוד מסגרת בשלושה מצדדיו, אם כי הפעם הוא גם לא מוותר על מצלמת הסלפי ומשלב אותה במרכז העליון במכשיר, במעין 'חור' ייעודי לכך.

יהיה זמין במספר גוונים שונים, אם כי זה כנראה לא מה שיעניין אתכם בו

מעבר למבנה החיצוני הבלתי רגיל, ה-Aquos 2 כולל גם מפרט חומרתי עדכני ומעניין עם תתי דגמים אשר יופעלו הן באמצעות שבבי ה-Snapdragon 630 והן באמצעות ה-Snapdragon 660, מערכת נוגט עדכנית, מערך צילום אחורי כפול עם חיישן 12 מגה-פיקסל ראשי וחיישן 8 מגה-פיקסל משני, מצלמת 8 מגה-פיקסל עבור צילומי סלפי, זכרון נאה של 4 ג׳יגה-בייט או 6 ג׳יגה-בייט, נפח פנימי של 64 ג׳יגה-בייט או 128 ג׳יגה-בייט בהתאמה וגם סוללת 3,020mAh עם טעינת Quick Charge מהירה בהתבסס על חיבור Type-C.

גורם לרוב הסמארטפונים האחרים בשוק להחוויר בהשוואה אליו – לפחות עד שנקבל את ההשקה של האייפון השמיני

קישוריות Wi-Fi בתקן 802.11ac, NFC מובנה, סורק טביעות אצבע מובנה וגם קישוריות 5.0 משלימים תמונת מצב מרשימה יחסית, והחדשות הטובות ביותר עשויות להיות אלו שמדברות על תגי מחיר סבירים של 2,500 יואן סיני (כ-370 דולר) לדגם עם השבב ונפחי הזכרונות הבסיסיים ו-3,500 יואן (כ-520 דולר) לדגם המתקדם יותר – כשעצם ההכרזה עבור השוק הסיני מגדילה את הסיכוי לכך שהפעם אולי יהיה לנו קצת יותר קל להשיג לעצמנו מכשיר שכזה, בהשוואה לדגמי העבר החכמים של החברה, שנרכשה בשנה שעברה בידי פוקסקון הסינית הענקית.

רמות מחירים לא רעות בכלל ותוכניות להתרחבות בינלאומית מפיחים בנו תקוות

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר