צפו: Project Cars 2 נחשף ויעניק לכם שליטה באיתני הטבע

אחד המתמודדים הבולטים על תואר כותר המירוצים המעניין ביותר לשנת 2017 מעניק לנו טעימה ראשונה קטנה מהשדרוגים שממתינים לנו לקראת ההמשך

מספר משחקי המירוצים החדשים שמגיעים לשוק מצטמצם עם כל שנה שעוברת, כך נראה, אך במקביל נראה כי המפתחות שכן ממשיכות להיות פעילות בתחום מצליחות להפתיע אותנו בכל פעם מחדש, עם דגש ותשומת לב לאותנטיות (בתחומים מסויימים) ולפרטים הקטנים שלא ניתן למצוא כמעט בשום ז'אנר אחר – כך שגם כשמדובר על מספר בודד של כותרים חדשים שמגיעים אלינו במהלך השנה, כמעט כל אחד מהם הוא אירוע מרשים שכדאי לצפות לו ולשים אליו לב, לשמחתנו.

בשנת 2015 קיבלנו הפתעה נעימה מאוד מסטודיו Slightly Mad הבריטי, שיצר עבור חברת EA Games את צמד משחקי Need for Speed: Shift ולאחר מכן נפרד ממנה ויצא לדרך עצמאית על מנת ליצור את Project Cars – פרוייקט החלומות בתחום הנהיגה שלא יוגבל בידי כוחות עסקיים חיצוניים. האתגר לא היה קטן, אך בסופו של דבר המשחק הושק בהצלחה בפלטפורמת ה- במחשבים האישיים ובקונסולות של ומיקרוסופט, עם שלל דגמי רכבים ומסלולים (שגם התרחבו עוד יותר במסגרת מספר גדול של חבילות DLC) וציונים חיוביים מאוד אצל המבקרים המקצועיים ואצל השחקנים כאחד.

ההצלחה הביאה אל המפתחת להכריז על כוונות להשיק כותר המשחק כמה חודשים בלבד אחרי אותה השנה לפני מעל לשנה וחצי – אבל רק כעת אנחנו מקבלים חשיפה ראשונית רשמית של היורש, Project Cars 2, אשר רק מחזקת את טענותינו לגבי כותרים ששואפים לשלמות טכנית וטכנולוגית.

Project Cars 2 מיועד להגיח אל העולם בסוף שנת 2017, עם תמיכה במשקפי מסוגים שונים, עם יותר מ-170 רכבים, יותר מ-60 מסלולים שמבוססים על מיקומים אמיתיים ועל כאלו שהם פרי דמיון היוצרים, תמיכה ברזולוציות ענקיות של עד 12K (לשלושה מסכי Ultra HD שפועלים יחד) ובעיקר טכנולוגיית ה-Live Track 3.0 – שתאפשר להתחרות בכל מסלול שקיים במשחק בעונות שונות, בתנאי מזג אוויר שונים ובכל שעות היממה, כשכל שינוי כזה אמור גם להשפיע באופן משמעותי ואמין גם על המשחקיות עצמה כמובן.

כמו קודמו, גם Project Cars 2 מפותח עבור פלטפורמת ה-Steam של וואלב, קונסולת ה- של וקונסולת ה-PlayStation 4 מבית סוני – רק אל תצפו לגירסה עבור ה-Switch החדשה של , שלפי דברי היוצרים לא נמצאת בשיקולים כרגע.

סוף כל סוף כותר מירוצים שידע לספק סימולציה אותנטית ומקיפה לתנאי מזג אוויר, לא רק בנקודות ובמצבים מסויימים אלא בכל זמן שהשחקן יחפוץ בכך? אנחנו מחזיקים אצבעות

אולי בכדי להראות שלשם שינוי לא מדובר בהבטחות מפוצצות שלא באמת יצליחו לעמוד בציפיות אלא ב'דבר האמיתי', Slightly Mad Studios העניקו לכמה אנשי הזדמנות להתנסות בגירסה מוקדמת של הפרק החדש – ולתעד אותו גם בשבילנו. התוצאה לפניכם (מומלץ מאוד לצפות בה ברזולוציית 1080p ובקצב תצוגה של 60 פריימים בשנייה לקבלת האפקט ההתרשמות המירבי), ובמסגרתה ניתן לראות גם את טכנולוגיית שינויי מזג האוויר ותנאי המסלול בפעולה, מקשה מאוד על השחקן שנמצא מאחורי ההגה הדיגיטלי.

עבור משחק שעדיין נמצא במרחק כמה וכמה חודשים מהשלמה – אנחנו מוכרחים להודות כי מדובר בתצוגת תכלית מרשימה בהחלט, שעשויה לספק לטעמנו תחרות אמיתית למשחקים כמו Forza Motorsport 7 ו-Gran Turismo Sport, שעשויים גם הם להגיע אל החנויות בשנה הקרובה.

רוצים אפילו עוד מידע ותיעוד מתוך המשחק שבדרך? תוכלו לקנח בצפייה בסרטון הזה מבית הערוץ הרשמי של קונסולת ה-PlayStation בבריטניה, בו ניתן לראות גם קטע קצר של נסיעה מאתגר במיוחד במסלול מושלג. תהנו.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר