מחוץ למיינסטרים: מבצעי המשחקים של Steam לסוף השבוע

חנות הגיימינג הגדולה מציעה הנחות נאות על כותרים עדכניים שכנראה עדיין אין בספרייה הדיגיטלית שלכם

כן, גם בסוף השבוע הנוכחי יש לכם הזדמנות טובה מאוד לרכוש משחקים חדשים במחירים טובים, תודות לחנות המקוונת של וואלב ואינספור שותפותיה. הפעם מוצעות לנו הנחות של עשרות אחוזים על משחקיה של המפיצה האירופאית Focus Home Interactive, שמציעה יצירות ייחודיות ומרעננות יחסית, בהשוואה לאלו הגדולים והמפורסמים מהמפיצות הגדולות ביותר בשוק – בהחלט שווה בדיקה.

כותר האסטרטגיה בזמן אמת Act of Agression (ששאף להיות יורש רוחני עבור C&C Generals הקלאסי), בגירסת ה-Reboot Edition המעודכנת והמשופרת שלו, נמכר בעבור 9 דולר במקום 30 דולר.

Act of Agression: Reboot Edition

משחק הפעולה המאתגר The Surge, מעין וריאציית -בדיוני עתידנית עבור משחקי Dark Souls, מוצע במחיר של 30 דולר, במקום 50 דולר בימים כתיקונם.

כותר ההתגנבות המוצלח Styx: Shards of Darkness שהושק לפני כחצי שנה מוצע בחצי ממחירו – 20 דולר, כאשר גם קודמו משנת 2014, Styx: Master of Shadows זמין במחיר מקוצץ של 6 דולר בלבד.

Styx: Shards of Darkness

משחק הפעולה Space Hulk: Deathwing שהושק בסוף השנה שעברה זמין בחצי מחיר – 20 דולר.

משחק הפלטפורמה הייחודי והמוצלח Contrast מוצע במחיר זעיר של 3.4 דולר בלבד.

Contrast

משחק הפעולה-תפקידים המרענן The Technomancer זמין בעלות של 9 דולר, במקום עלות מלאה של 30 דולר.

כמו כן, ישנם גם כמה כותרים בהנחה שאינם מבית Focus Home Interactive אותם כדאי לכם לבחון: כמו משחק התפקידים המדליק Nier: Automata שזמין ב-39 דולר, משחק הניהול והבנייה Kerbal Space Program זמין ב-24 דולר, משחק התפקידים הקלאסי Tyranny שזמין ב-22.5 דולר ועוד.

מחירי המבצע יהיו זמינים עד ליום שני הקרוב בשעות הבוקר, אז נצלו אותם בתבונה, והכי חשוב – תהנו מהרכישות שלכם.


שיתוף

הגב

wpDiscuz