מוצרי הגיימינג של Razer, סוף כל סוף בצבעים חדשים

נמאס לכם משחור וירוק? בקרוב תוכלו לקבל את מוצריה של היצרנית הנודעת גם בלבן או באפור

לרוב, גוון חדש עבור מוצר היקפי או מחשב כלשהו לא היה זכאי לכתבה לכבודו, אך כשמדובר בשינוי עבור חברה ששילוב הצבעים הייחודי והאחיד שלה הפך לסימן ההיכר המרכזי ביותר שלה – המצב הוא קצת שונה. החברה היא כמובן האמריקאית, שאחרי 12 שנים בהם הרוב המוחלט של מוצריה הגיע בצבע שחור כהה עם אלמנטים ירקרקים קלים שהזכירו את הלוגו שלה – מכריזה כי תחל להציע כמה מהדגמים העדכניים הבולטים שלה גם בצמד צבעים חדשים.

מעכשיו, בחברה יציעו צבע אפור כהה וצבע לבן-אפרפר (שקיבלו את הכינויים Gunmetal Grey ו-Mercury White שאמורים להסביר טוב יותר את המראה הויזואלי שלהם) עבור ארבעה מוצרים שונים: מקלדת ה-Blackwidow X Chroma המכאנית, עכבר ה-Lancehead TE, אוזניות ה-Kraken 7.1  ומשטח העכבר Invicta. הדגמים החדשים יהיו זהים לגמרי לדגמים השחורים הסטנדרטיים של אותם מוצרים, יכללו כבלים ומחברים בצבע שתואם את צבע גוף המוצר ויתומחרו באותה עלות – מה שבהחלט הופך את כל הדיל לנעים יותר, בהשוואה לאלטרנטיבה בה הגוונים הטריים היו מוצגים בתור "גירסאות אספנים" יקרות יותר.

מקלדת גיימינג עם הארה אחורית צבעונית, מעכשיו בשלושה צבעים

סביר להניח שרביעייה זו היא רק סיפתח, כאשר בעתיד נראה את רוב המוצרים של החברה מוצגים גם בלבן ובאפור (נייד ה- Blade כבר הוצג בגוון אפור לפני כמה שבועות, למשל), ולא מותר לנו אלא לברך על היוזמה, ולתהות האם יש צ׳אנס לראות צבעים חדשים ו"מופרעים" עוד יותר עבור דגמיה של היצרנית בהמשך – כי מי יוכל לסרב לעכבר גיימינג בצבע ורוד לוהט, למשל?

המבחר הנוכחי של המוצרים הוא כנראה בגדר פיילוט ובחינה, לפני החלטה על מעבר להצעת כל הדגמים החדשים במספר צבעים

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
Guymz
משתמש

נראה לי שכדאי שיתמקדו במוצר עצמו מאשר במראה.
חברה עם מחירים גבוהים ומוצרים זולים ונחותים.

4Minute
משתמש

מצידי שיצבעו אותו בורוד, שחור ירוק או לא שחור ירוק זה לא משנה את העובדה שרייזר שמו על עצמם מימ של חברה בדיחה, ואת זה הם צריכים לתקן.

wpDiscuz