מהיום תוכלו לנהל את אנשי הקשר שלכם בסגנון גוגל, בכל סמארטפון

היישום שהיה מובנה עד כה במכשיריה הייעודיים של חברת הענק זמין מעכשיו גם בתור להורדה חופשית וחינמית בחנות ה-Play Store

זה קורה לאט ובזהירות, אך נראה כי עולמה של מערכת האנדרואיד הופך למסודר קצת יותר – יצרניות מכשירים רבות בוחרות לצמצם את מספר השינויים הויזואליים שהן מבצעות לממשק של מוצריהן בהשוואה למקור, וגם מקטינות ברוב המקרים מצבים בהם ישנם מספר יישומים בעלי ייעוד ופעולה זהים שמגיעים מותקנים מראש עם הדגם היישר מהמפעל.

במסגרת "מהפכה" זו אנחנו גם רואים מגוון אפליקציות שמהוות חלק מובנה מהחוויה ה'נקייה' והטבעית של מגיעות אל חנות ה-Play Store המקוונת, לטובת כל מי שרוצה להנות מהן באופן חופשי יותר ללא תלות במכשיר שבידיו – ומהיום גם מארגן אנשי הקשר של עצמה הוא כזה שניתן להתקנה (כמעט) עבור כל אחד.

עוד אפליקציה מבית "יוצאת לחופשי"

הגירסה של גוגל עבור רכיב ה-Contacts במערכת ההפעלה הייתה זמינה בעבר רק במכשירים עם רום AOSP בסיסי במשפחת הנקסוס, מכשירי ה-Pixel ומכשירי ה- One – אך כעת ניתן להפעיל אותה בכל מכשיר שמבוסס על מערכת לוליפופ (5.0) ומעלה.

ממשק אנשי קשר הוא משהו שחלק גדול מהמשתמשים ככל הנראה כלל אינם מייחסים חשיבות ליכולותיו ולא חושבים להחליפו, אך ראוי לציין בכל זאת כי האפליקציה מבית כוללת סנכרון מובנה עבור , אפשרות להפריד אנשי קשר למספר משתמשים שונים ולהחליף ביניהם בקלות, מנגנונים לזיהוי ותיקון כפילויות ברשומות ועוד. שווה הורדה – ולו רק בכדי להתנסות ולבחון את ההבדלים הקיימים בהשוואה ליצירה של ספקית הסמארטפון שלכם.

יישום ניהול אנשי הקשר המוצלח ביותר שיש לאנדרואיד להציע? מעכשיו אפשר להוריד, להתקין ולהשוות

מתכננים להוריד או שתוותרו? שתפו אותנו בתגובות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר