מבט ראשון: זה עשוי להיות הסמארטפון הבא של גוגל

היורש של ה- XL נראה הרבה יותר טוב ממנו, בתמונה המודלפת והבלתי רשמית הראשונה שהגיעה אל הרשת

צמד מכשירי ה-Pixel הראשונים מבית גוגל (ו-HTC) לא הגיעו לארץ באופן רשמי וזמינים כאן רק באופן מצומצם מאוד בצירים הבלתי רשמיים – אבל זה עדיין לא אומר שאנחנו לא מסתקרנים ממידע אודות היורשים של הדגמים הלו, שהופכים עתה לממשיים וברורים יותר תודות לתמונה ופרטים מודלפים חדשים באתר androidpolice.com.

התמונה הטרייה מתיימרת לספק לנו הצצה ראשונה לסמארטפון ה-Pixel XL2 שיושק אי שם במהלך החודשים הקרובים – והוא נראה דומה ל-Pixel XL המקורי, אך גם שונה ממנו במגוון אספקטים. המכשיר החדש יוצע לכאורה עם מסך בטכנולוגיית OLED בגודל 6 אינץ' ובתצורה אולטרה-רחבה (או אולטרה-גבוהה) עם רזולוציית 2,880×1,440 פיקסלים, שוליים מצומצמים מלמעלה ומלמטה ושוליים שכמעט אינם קיימים מהצדדים – בין היתר על מנת להעניק למכשיר יכולת לקלוט ולהגיב ללחיצות מהצדדים, בדומה ל- U11 ול-Nubia Z17.

זה ה- מהדור השני. כנראה
מקור התמונה: androidpolice.com

שוליים קטנים הרבה יותר סביב יחידת התצוגה, שתתמוך גם בהצגת מידע כשהמכשיר עצמו נמצא במצב שינה (כמו במכשיריה המודרניים של סמסונג), וחלק אחורי שכולל אלמנט זכוכית קטן ומעוקל לצד בודדת וסורק טביעות אצבע עגול שנמצא הפעם בחלק המתכתי הסטנדרטי – כל אלו יחד יוצרים מראה שנראה אלגנטי ויוקרתי הרבה יותר עבור ה- XL2, אך במקביל מאפשרים לשמור על המאפיין הויזואלי הבולט ביותר של מכשירי ה- המקוריים, שמבהיר מיידית כי מדובר במשפחה זו ולא בשום מוצר אחר.

שיפור חשוב לעומת מכשירי ה- המקוריים, שהיו מיוחדים אך גם די מוגזמים ומוזרים

סביר להניח שגם ה-Pixel XL2 וגם ה-Pixel 2 המוקטן יהנו מעיצוב ויזואלי זהה – ומבחני ביצועים שכבר הגיעו למאגרים ברשת הבהירו כי יש לנו סיבה טובה לצפות כאן גם לשבב ה-Snapdragon 835 שינהל את העיבוד, זכרון RAM בנפח 4 ג'יגה-בייט לכל הפחות, נפח אחסון מובנה של 64 ג'יגה-בייט או יותר, וגם מערכת O עתידית.

הצצה חלקית למפרט הטכני שככל הנראה מצפה לנו בהמשך השנה, לקראת ההשקה הרשמית של מערכת האנדרואיד המרכזית הבאה

גם אם זו לא תהיה מהפכה חסרת תקדים בשוק, אנחנו בהחלט מקווים שהפעם נוכל לראות את דגמי ה-Pixel בזמינות בינלאומית רחבה וראויה יותר – ולבחון בעצמנו כיצד העיצוב המשופר מתמודדים אל מול השיפורים שהשיגו , ודומותיהן.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר