לנווט על פטריות

סיכום

אין ספק שה-Space Navigator הינו מוצר ייחודי וחדשני המביא חווית שימוש חדשה לגמרי בכל הנוגע לתנועה במרחב התלת מימדי.
הטכנולוגיה הייחודית מאחורי המוצר מאפשרת לו תנועה חלקה, מדויקת וטבעית כך שלאחר מספר דקות של אימונים ניתן לנווט בתוכנות כמו Earth בקלות יתרה.
עיצובו הנקי והאלגנטי לא מבייש את סביבת העבודה מפוארת ביותר אך מבחינת השימוש תוספת של תחנת עגינה הייתה יכולה להיות שימושית בעיקר למשתמשים מתחילים כדי לייצב את ה-Space Navigator למרות משקלו הכבד, תוספת הקיימת בגרסאות המתקדמות יותר כגון ה-Space Explorer וה-Space Pilot .

בתחום המקצועי המוצר בהחלט חוסך זמן עבודה יקר בכך שהוא מצמצם את מספר המעברים הנדרשים בין כלי עבודה שונים בתוכנות הגרפיקה ובמיוחד את השימוש במקלדת.
ה-Space Navigator מאפשר להציג אובייקטים תלת מימדים בזוויות שונות תוך כדי תנועה רציפה, דבר שלא היה אפשרי לבצע קודם לכן בעזרת העכבר בלבד. האפשרות של לנוע ולסובב אובייקט בטווח של 360 מעלות גורמת להדמיה להראות מוחשית ומעניינת יותר ואף להעניק ללקוח הסופי את החופש לחקור לעומק את המודל שנוצר עבורו על ידי השימוש ב-Space Navigator, ללא כל ידע קודם בתוכנה עצמה.

נכון להיום המוצר עדיין מיועד בעיקר לשוק המקצועי ולאנשים העוסקים בתחום, אך הוא מהווה גאדג\'ט חביב עבור משתמשים ביתיים שכל עיסוקם הוא סיור ברחבי הגלובוס בעזרת Earth. אם וכאשר תמצא 3DConnexion לנכון להוסיף ל-Space Navigator את התמיכה המיוחלת במשחקי מחשב – מוקד משיכה מרכזי בקרב השוק הביתי – אזי ניתן להניח שבמחירו הנמוך יחסית, כ-$59 עבור גרסת ה-Personal Edition, נוכל למצוא אותו כמעט על כל שולחן עבודה ביתי. בינתיים, נשמח להעניק ל-Space Navigator את פרסי המוצר החדשני והעיצוב שלנו ולשבח את 3DConnexion על החשיבה היצירתית ועל היוזמה שבהחלטתה להציע מוצר שכזה עבור השוק הביתי.

1
2
3
4
5
6
7

שיתוף

הגב

wpDiscuz