לאחר ארבע וחצי שנים – יש ל-YouTube אלוף חדש

השליטה ארוכת השנים של PSY הקוריאני הגיעה סוף כל סוף לסיומה, וברשת הענקית יש חדש שהוא שיאן הצפיות הבינלאומי

זה היה מרדף צמוד שנמשך לא מעט זמן, אבל בסופו של דבר הבלתי נמנע קרה – ומהיום הוידאו בעל מספר הצפיות הרב ביותר בכל הוא כבר לא Gangnam Style המוזר, אלא See You Again של הראפר Wiz Khalifa יחד עם הזמר Charlie Puth, שהפך למפורסם בכל רחבי העולם כשהושק במקביל לסרט 'מהיר ועצבני 7' (אשר קיבל סטטוס של מגה-להיט אף הוא), שם התנגן בסצינת הפרידה מדמותו של פול ווקר המנוח.

זה לקח לא פחות מ-1,689 ימים, שבהם הוידאו של PSY הקוריאני כיכב במקום הראשון, אבל אתמול זה קרה בסופו של דבר וזכינו למקום ראשון חדש, כאשר הידיעות ברבות שהתפרסמו ברחבי הרשת בנושא סייעו ל-See You Again להגדיל את ההובלה היחסית שלו ואף להפוך לוידאו הראשון בפלטפורמה שחוצה רף של 2.9 מיליארד צפיות, בדרך למספר עגול ומאסיבי במיוחד.

המלך (הזמני) החדש

עם זאת, ראוי לציין כי מלכותו של See You Again עשויה להיות קצרה יחסית – מאחוריו, במקום החמישי ברשימת הנצפים ביותר ב-YouTube, נמצא הלהיט הלטיני Despacito שרק לפני שלושה שבועות סיפרנו לכם כי הוא חצה את קו 2 מיליארד הצפיות במהירות שיא. כעת הוא כבר חלף על פני 2.5 מיליארד צפיות, ונראה בדרך הבטוחה אל המקום הראשון הכלל-עולמי, אלא אם כן יקרה משהו לא יאמן שיגרום לו להפסיק לצבור עשרות מיליוני צפיות חדשות מדי יום, כפי שהוא עושה עד כה בהצלחה בחודשים האחרונים.

הקוריאני, האמריקאי והפורטוריקני – מתחרים ביניהם על אחד מהמקומות הכי יוקרתיים ברשת האינטרנט

יתכן שכבר בחודש הבא יהיה לנו עוד אלוף חדש, אבל עד אז נאחל מזל טוב למקום הראשון החדש – ונתהה מתי הוא ישלים את השיא הבא ויגיע ל-3 מיליארד צפיות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר