ככה עושים יחסי ציבור: עשרות משחקי אינדי במחיר מצחיק – והכל כתרומה לארגוני צדקה

המיזם הייחודי והחד פעמי החדש של מקדיש את מלוא ההכנסות שלו לטובת הכלל, ומאפשר לכם גם להגדיל בצורה משמעותית את ספריית המשחקים שלכם

מיזם ה-Humble Bundle נולד במקור, לפני מעל לחמש שנים, בתור רעיון חדשני שנועד לעזור למפתחי אינדי למכור יותר עותקים מהמוצרים שלהם במרוכז ובזמן קצר (בימים בהם פלטפורמת ה- עדיין לא הייתה המפלצת שהיא היום), ובמקביל גם לסייע לקהילה הבינלאומית, דרך תרומת רכיב מההכנסות לטובת מספר ארגונים התנדבותיים.

עם זאת, בהצעה כמו זו הנוכחית של הפלטפורמה המקוונת, שבה כל הכסף הנצבר מועבר כתרומה לשלושה ארגוני צדקה ('רופאים ללא גבולות', Rescue ו-ACLU), עוד לא נתקלנו עד היום.

ראוי לציין כי חבילת ה-Humble Freedom Bundle החדשה והייחודית מגיעה כצעד אחד מבין רבים שמביע התנגדות פומבית לצו ההגירה של נשיא ארה"ב הטרי דונלד טראמפ, ומבקש לתרום לארגונים אשר פועלים לסייע לאלו שנפגעו ועלולים להיפגע ממנו – ואם אתם תומכים במטרה זו, או לחילופין מוכנים להניח את הענייינים הפוליטיים בצד, תוכלו להנות מחבילה עם לא פחות מ-60 משחקי אינדי שונים, מוכרים יותר ופחות, וגם מספר ספרים דיגיטליים, במחיר כולל של 30 דולר בלבד, כ-115 שקלים.

זה כנראה ריכוז משחקי האינדי המרשים ביותר שנתקלנו בו עד היום – ובמחיר של פחות מחצי דולר בממוצע לכל כותר קשה מאוד להתעלם ממנו

בין המאסה של הכותרים שזמינים בחבילה ניתן לציין הצעות בולטות מעניינות כמו משחק ההרפתקאה והחשיבה The Witness, משחק האקשן והפלטפורמה Guacamelee!, החידוש למשחק הקווסט ההומוריסטי Day of the Tentacle, משחק האקשן הייחודי Nuclear Throne, משחק הבנייה והניהול השליו Stardew Valley שהפך לאחד הלהיטים הגדולים והמפתיעים ביותר של שנת 2016, משחק ההתגנבות הטקטי Invisible Inc., משחק הפלטפורמה World of Goo שניצב על תקן הנציב הישראלי ברשימה – ועוד ועוד הצעות איכותיות שבהחלט מוטב לבחון ולבדוק.

בנוסף למשחקים ישנם כמה ספרים דיגיטליים ברשימה, כולל אחד שעוסק בתכנות ופיתוח משחקים למתחילים, צמד ספרי אודיו – ואפילו אלבום אחד

כלל הכותרים בחבילה הזו יהיו זמינים לכם במידה ואתם משתמשים ב-Steam בהתבסס על מחשב שמריץ מערכת , כאשר חלק לא קטן מהם יהיו זמינים גם עבור משתמשי לינוקס ומשתמשי MacOS – וחלק אפילו זמינים בגירסה ללא הגנות , כלומר בקובץ התקנה פשוט שמורידים למערכת שלכם ומשתמשים בו איך שרוצים.

אנחנו ממליצים בחום לנסות ולהימנע מהתייחסות למיזם הפוליטי שנמצא מאחורי הקלעים, ולהתמקד במשחקים עצמם

100 אחוזים מהכנסות החבילה יועברו לארגונים הנבחרים, כאמור, כאשר בתחילת הדרך אנשי המיזם אף הבטיחו להכפיל בעצמם כל סכום שייצבר עד לרף עליון של 300,000 דולר, אך נראה שההצלחה היא מעל ומעבר לכל מה שמישהו תיאר לעצמו – כאשר יותר מ-1.6 מיליון חבילות דיגיטליות כבר נמכרו בתוך פחות מארבע יממות, והכניסו יחד סכום אדיר של מעל ל-5 מיליון דולר.

אנשי ה- מצהירים על כך שכותרים נוספים עשויים להצטרף לרשימה הארוכה גם בימים הקרובים, ולשפר את יחס העלות-תועלת עוד יותר

שימו לב כי חבילת ה-Humble Freedom Bundle הזו תהיה זמינה רק לעוד כשלושה ימים, אז אם יש לכם רצון כלשהו לקבל משחקים חדשים בזול וגם להרגיש קצת יותר טוב עם עצמכם באופן כללי – זה הזמן לפעול, לפני שיסתיים ולא ברור אם נראה עוד הצעה דומה לזו בעתיד. תהנו!


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
ag43
משתמש

רופאים ללא גבולות? לא תודה.

ShalomY
משתמש

חרטטנים ללא גבולות . לא תודה. נפגעי טראמפ עאלק… חאלס עם הקשקוש הליברלי הזה.

wpDiscuz