טעות תמימה או תחבולה? ה-OnePlus 5T נחשף רשמית לפני המועד

נציגי האתר ZDNet לא קיבלו את האזכור – והעלו לרשת סרטון היכרות עם הסמארטפון המסקרן החדש לפני שזה הוצג בצורה מעשית

עצם קיומו של מכשיר ה-OnePlus 5T מבית היצרנית הסינית הפופולרית לא היה סוד גדול במיוחד, אך ספק אם מישהו ציפה לכך שנקבל כתבה שלמה עם ופרטים רשמיים עליו כמה ימים לפני אירוע ההשקה הגדול המתוכנן להתקיים בניו-יורק, אך זה מה שקרה תודות לאי הבנה בין אנשי הגירסה הגרמנית של האתר ZDNet לנציגים אשר העניקו להם את המכשיר להתרשמות מוקדמת. או שאולי בשל יוזמה שיווקית מתוכננת מראש שנועדה להבטיח באזז מוגבר.

כעת אנחנו יודעים באופן ודאי כי צמד הבשורות המרכזיות, ואולי גם היחידות, בדגם החדש של OnePlus הן מסך ה-Optic המוארך שמגיע ברזולוציית 2,160×1,080 פיקסלים עם שוליים מצומצמים משמעותית (שגם שלחו את חיישן טביעות האצבע המובנה לגב המכשיר) – ומצלמה אחורית מרכזית משודרגת המבוססת על חיישן IMX376 של בעל מפתח צמצם מירבי של f/1.7 וברזולוציה מירבית של 20 מגה-פיקסל (לעומת חיישן IMX350 עם מפתח צמצם מירבי של f/2.0 ב-OnePlus 5), לביצועים טובים יותר בתנאי הארה מאתגרים.

לא בטוח שהאירוע הרשמי ב-16 בנובמבר יצליח לחדש לנו משהו

לא תהיה בדגם החדש תוספת של הגנה בפני מים ואבק, טעינה אלחוטית או מנגנון ייצוב תמונה אופטי (לצערנו) – ושאר המפרט ימשיך להיות מבוסס על 835, דינאמי זריז בנפח 6 ג׳יגה-בייט או 8 ג׳יגה-בייט, ואחסון 2.1 מהיר בנפח 64 ג׳יגה-בייט או 128 ג׳יגה-בייט.

פרסום מוקדם נוסף מגרמניה סיפק לנו הצצה ליכולות מערך הצילום המעודכן – ה-OnePlus 5T מצד שמאל וה-OnePlus 5 מימין

הנעלם היחיד שעוד נותר לנו לפני ההכרזה הרשמית ב-16 בנובמבר נוגע לתג המחיר של ה-OnePlus 5T. בחברה הצהירו כי מחיר הדגם עתיד להפתיע את המעריצים לטובה, אם כי נסיון העבר מצביע על כך שיש כאן סיכוי לעלייה נוספת בתג המחיר, כמו אלו שראינו בכל מכשיר חדש של היצרנית מאז ה-. נקווה להפתעתה חיובית למרות הכל, אך כנראה שלא ניפול מהכיסא אם נגלה שהעלות מתחילה מעכשיו ב-500 דולר ליחידה.

הדגם החדש בהשוואה יחד עם אחיו – גדול רק מעט יותר, אך מציע הרבה יותר שטח תצוגה, לכאורה ללא קפיצה גדולה בתג המחיר

שיתוף

הגב

wpDiscuz