טינדר מציגה: יש מחיר לאהבה

אפליקציית ההיכרויות ממשיכה בנסיונות המוזרים שלה להרוויח כסף מאלו שמתקשים למצוא את שידוך החלומות שלהם

יישומים רבים מנסים לגרוף רווח קל ומהיר בהתבסס על המשתמשים הנאמנים ביותר שלהם, עם תוספות ומאפיינים שלא בהכרח מצדיקים את ההשקעה – ויכול מאוד להיות שהאנשים מאחורי אפליקציית הטינדר (Tinder) הפופולרית הם השיאנים בתחום, עם סחטנות הולכת וגוברת עבור אלו שמתקשים למצוא את החצי השני שלהם במאגר המקוון שלה שבאה לידי ביטוי כעת פעם נוספת, עם Tinder Gold.

אפליקציית ההיכרויות שנולדה בשנת 2012 מציעה קונספט חביב ומרענן שמעניק למשתמשים "לסנן" משתמשים אחרים באיזור שלהם בהתבסס על תמונותיהם – ולפתוח חלון שיחה עבור כל צמד משתמשים שהגיבו בחיוב האחד לשני, על מנת שיוכלו להמשיך בהיכרות בהקדם.

עד כאן הכל נשמע בסדר, אך החל משנה שעברה נולדה לה התוספת שקיבלה את השם Tinder Plus ואיפשרה למשתמשים לקבל אפשרויות ייחודיות נוספות בתמורה לתשלום חודשי (שתופח באופן יחסי ככל שהם מבוגרים יותר, כמובן) שלמעשה "מרמים" את חוקי המשחק, ומאפשרים שינוי של ההחלטה האחרונה על משתמשים אחרים אחרי שבוצעה, כמות בלתי מוגבלת של משתמשים לסמן להם בחירה חיובית בכל יום נתון וללא מגבלות איזוריות, ואפילו כמה הזדמנויות ל'סופר לייק' אשר יעדכן את המשתמש שבצד השני ויתן הזדמנות לפתיחת חלון צ׳אט באופן ישיר במידה והוא ירצה בכך.

כמות ההצבעות השליליות לסרטון שהציג את תוכנית ה-Tinder Plus בתשלום נוסף מבהירה שלא כולם מתלהבים מהרעיונות האלו ליצירת אפיקי הכנסות נוספים

עתה, Tinder Gold לוקח את תוספות הפרימיום האלו צעד נוסף קדימה – ובעבור תשלום חודשי מוגדל (גם למשתמשים חינמיים, וגם מוגדל במעט לאלו שכבר משלמים עבור Tinder Plus) יוכלו משתמשים פשוט לראות מבעוד מועד את כל המשתמשים האחרים שתיעדפו אותם בצורה חיובית – ופשוט לבחור אל מי מהם לפנות בהתאם לנקודת המבט שלהם.

תשלום נוסף לקבלת יכולות "לרמות" את מערכת הדירוגים של האפליקציה

מדובר במאפיין נוסף שמוציא במידה מסויימת את כל הקסם והייחוד אשר הביא את Tinder לאיפה שהיא נמצאת עתה, עם מעל ל-50 מיליון משתמשים פעילים, אך נראה כי המפתחים לא נרתעים מהביקורות והרמות הגבה למיניהן וממשיכים לדחוף קדימה אפשרויות מסחריות שנויות במחלוקת – תחילה בהיקף מוגבל באוסטרליה, מקסיקו, קנדה וארגנטינה אשר יבחן את מודל התשלום המועדף והנכון לשירות, ובהמשך גם בהיקף בינלאומי מלא.

למה להתאמץ ולהתאכזב אם אפשר פשוט לשלם, ולחסוך את כל השלבים בדרך לדייט הבא?

אז האם לדעתכם זה ניצול ציני של משתמשים מסויימים שנואשים למצוא לעצמם בני זוג, או בשימוש לגיטימי בפופולריות ובמעמד שיצר לעצמו השירות אחרי שנים של השקעה ועבודה קשה? ספרו לנו בתגובות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
yw1971
משתמש

כתבה ב'הארץ' – https://www.haaretz.co.il/gallery/lifestyle/date/.premium-1.4215505
טינדר רק מרוויחים ממודעות שמקדמות זנות ויחסים בתשלום.

Lior Mad
אורח

"עתה, Tinder Gold לוקח את תוספות הפרימיום האלו צעד נוסף קדימה – ובעבור תשלום חודשי מוגדל (גם למשתמשים חינמיים, וגם מוגדל במעט לאלו שכבר משלמים עבור Tinder Plus) יוכלו משתמשים פשוט לראות מבעוד מועד את כל המשתמשים האחרים שתיעדפו אותם בצורה חיובית – ופשוט לבחור אל מי מהם לפנות בהתאם לנקודת המבט שלהם."

Sargon
אורח

מה ההגיון בלעשות את השירות הזה בתשלום? צריך לעשות את השירות הזה למשתמשים(ובעיקר למשתמשות) הכי פופולריות כי מי שמספיק נואש לשלם עבור השירות הזה גם ככה לא מקבל הרבה לייקים שיש לו מה לחשוף.

wpDiscuz