טאבלט חלונות עם 20 שעות חיי סוללה: הכירו את ה-HP Envy X2

גם חברת HP מחליטה לשלב כוחות עם קוואלקום ושבבי ה- שלה בכדי ליצור מחשב 10 מסקרן עד מאוד

ה-NovaGo מבית אסוס יהיה כמעט בוודאות המחשב הנייד הראשון בשוק שזמין עם מערכת חלונות 10 ועם מעבד בארכיטקטורת , אבל ממש לא בטוח שהוא יהיה המעניין ביותר בקטגוריה הזו – כבר עכשיו אנחנו מקבלים היכרות ראשונית עם מתחרה מחברת HP שמשתייך אל משפחת ה-Envy, שמביא לידי ביטוי את הפוטנציאל הגדול של המיזם וקורא תיגר על המגבלות הפיזיות של מה שהוגדר בתור עד כה.

טאבלט ה-Envy X2 המלוטש של השחקנית הגדולה ביותר בשוק ה-PC כולל מסך מגע בגודל 12.3 אינץ׳ עם רזולוציית 1,920×1,280 פיקסלים, התאמה לעטי מגע תומכי טכנולוגיית Ink וחיפוי מגן מסוג Gorilla Glass 4, שבב Snapdragon 835 עם מודם LTE מובנה כמובן, זכרון דינאמי של 4 ג׳יגה-בייט או 8 ג׳יגה-בייט מסוג LPDDR4X, נפח אחסון של 128 ג׳יגה-בייט או 256 ג׳יגה-בייט וגם מערכת 10 S המוגבלת בהרשאותיה – שאותה ניתן יהיה לשדרג חינם לחלונות 10 בגירסת Pro למשך תקופה מסויימת בתחילת הדרך, לכאורה.

חיי לכל היום – ואולי גם יותר מכך

המפרט עצמו אולי לא המשוכלל והמרשים ביותר מאז ומעולם, אך כשהוא נדחס אל מעטפת אלומיניום בעובי של פחות משבעה מילימטרים (!) ובמשקל 700 גרם לערך, ובכל זאת מבטיח עד 20 שעות עבודה בין טעינה לטעינה ועד 700 שעות במצב המתנה – זו הופכת להיות יצירה טכנולוגית מרשימה בכל קנה מידה.

המקלדת תהיה כלולה במחיר – אם כי המחיר עצמו עוד לא ידוע

הטאבלט יוצע יחד עם כיסוי מקלדת חצי קשיח שמזכיר מאוד את זה שמציעה עצמה עם מחשבי ה-Surface Pro שלה, עם כי כולל גם חלק אחורי אשר משמש בתור המעמד של המכשיר, ויכלול גם רמקולים מבית Bang & Olufsen, מצלמת 13 מגה-פיקסל ראשית, מצלמת 5 מגה-פיקסל משנית, תמיכה בטעינה מהירה של עד 90 אחוזים מקיבולת הסוללה המלאה בתוך כשעה וחצי – וחיבור Type-C אחד בודד, בתוספת לחריץ עבור הרחבת האחסון עם כרטיסי .

דק באופן חסר תקדים למכונה מבוססת – והקירור שלו הוא גם פאסיבי וחרישי לגמרי

ה-Envy X2 יהיה זמין לרכישה בחנויות רק אי שם באביב 2018, ולמרות שמחירים רשמיים טרם נחשפו לא נופתע אם הם לא יהיו נמוכים כמו אלו של המתחרה מבית אסוס, כלומר יחלו ביותר מ-600 דולר לדגם הבסיס – מה שעדיין לא ימנע מהם להיות זולים ממחיריהם של טאבלטים יוקרתיים דומים עם חומרה מבית , כמובן. דבר אחד הוא בטוח כאן – המכשיר החדש והייחודי הזה מוכיח כי ההבדלים בין מכשירי , וחלונות מעולם לא היו קטנים יותר.


שיתוף

הגב