תשעה משחקים עדכניים של Capcom מוצעים במחיר זעיר

חבילת חדשה שמגיעה אלינו אחרי הפוגה של כמה שבועות מציעה חלק מהמגוון העדכני של החברה היפנית המוכרת – במחיר של 43 ש"ח בלבד, או פחות

האם גם אתם כבר הספקתם להתחיל להתגעגע למשחקים במחיר מציאה, אחרי שהסתיימו להם מבצעי הקיץ של Steam בשבוע שעבר? לשמחתנו, יש לנו כעת חבילת גיימינג עדכנית באתר המיזם Humble Bundle שתשלים את החוסרים בדרך הייחודית שלה.

החבילה הנוכחית מתמקדת במשחקיה של היפנית, וכמו בדרך כלל ישנה חלוקה לשלוש רמות שונות של מחירים אשר יעניקו לכם מגוון שונה של כותרים. מי שישלמו דולר אחד בודד ומעלה יזכו בגישה לשלושה משחקים: כותר הפעולה-פלטפורמה הדו מימדי המוצלח Strider, משחק הפעולה המקוון Umbrella Corps שמבוסס על היקום העלילתי של Resident Evil – ובעיקר DmC: Devil May Cry הנהדר משנת 2013, ששווה בעצמו את המחיר המינימלי גם אם כבר שיחקתם בו בעבר ועל אחת כמה כמה במידה ולא.

DmC: Devil May Cry – שווה לבדו (הרבה) יותר מדולר אחד

תשלום גבוה מהערך הממוצע שעומד נכון לעכשיו על 7.3 דולר יספק גישה גם למשחק Resident Evil 6, לגירסאות ה-HD Reamster של Resident Evil המקורי ושל Resident Evil 0 אשר הושקו במהלך השנתיים האחרונות, גם ל-Dead Rising 2: Off the Record (שהוא פרק עלילתי נפרד עבור Dead Rising 2 המקורי) וגם חבילה תכנים עבור Umbrella Corps, אותו תקבלו כמובן גם בעת התשלום הזה.

Resident Evil Zero: Remastered, עבור מי שרוצה לחזור למקורות

תשלום של 12 דולר, כ-43 ש"ח, ומעלה, תספק גישה לכל שמונת הפריטים הקודמים – וגם לצמד המשחקים Dead Rising 2 ו-Dead Rising 3, שהושקו במקור בשנת 2010 ובשנת 2014 בהתאמה.

Dead Rising 2, שנחשב עד היום למוצלח ביותר בסדרת חיסול הזומבים הזו

ראוי לציין כי בהתאם לגישה ולשיטת העבודה של Capcom – כל המשחקים שהוזכרו בפסקאות הקודמות יוענקו בתור מפתחות לשימוש בפלטפורמת ה-Steam, ועבור מחשבים מבוססי בלבד, ללא הטבות אשר מתאימות גם לאלו שמפעילים מערכות אחרות.

חבילת המשחקים הזו תהיה זמינה לרכישה עד ליום שלישי, ה-25 ביולי, אז אל תשכחו לנצל את ההזדמנות הזו.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר