ה-TiVo של מיקרוסופט

השלט

השלט המגיע עם הערכה זהה כמעט אחד לאחד לשלט המקורי של מיקרוסופט ובשילוב עם מקלט האינפרא-אדום המצורף לערכה, הוא מתחבר למחשב באמצעות חיבור ה-USB ומאפשר שליטה מלאה בתוכנת המדיה סנטר, על כל הפונקציות שבה.

על השלט נוכל למצוא לחצני ניווט מהיר החוסכים לנו זמן בעת ניווט באפשרויות המדיה סנטר, ובמרכזו נמצא כפתור עם לוגו של . כפתור זה נועד להפעלת תוכנת המדיה סנטר, ולאחר שהיא הופעלה – לחיצה עליו תביא אותנו לתפריט הראשי.

על השלט ישנם מספר כפתורים נוספים הראויים לציון, שכן הם השימושיים ביותר בעבודה שוטפת:

Live TV – יפעיל עבורנו אוטומטית את המדיה סנטר ויכנס ישירות למצב צפייה בשידור חי.
DVD Menu – במידה וקיימת מדיית DVD בכונן, לחיצה על כפתור זה תנגן אותו מיד באמצעות המדיה סנטר.
Guide – מעביר אותנו ישירות למדריך התוכניות.
Recorded TV – מעביר אותנו ישירות למסך המכיל את כל התוכניות שהקלטנו במדיה סנטר.

Record – כשמו כן הוא. לחיצה אחת על הכפתור תקליט עבורנו את התוכנית הנוכחית. לחיצה נוספת תקליט עבורנו את כל הסדרה בהתאם להגדרות המדיה סנטר (עם או בלי שידורים חוזרים וכו\')
PC Power Button – מכניס את המחשב למצב שינה (Sleep).

כפתורי המספרים על השלט משמשים אותנו גם להקלדת טקסט בדומה לכתיבת מסרונים במכשיר הסלולרי, וניתן אף לראות את האותיות על כפתורי המספרים.
כפתור המידע (More) יציג לנו מידע נוסף על התוכנית שאנו צופים בה, יחד עם תפריט אפשרויות בצד במסך המאפשר לנו לצפות בתקציר או להקליט את התוכנית.

במידה והמדיה סנטר אינו מופעל, השלט יכול לשמש גם תוכנות אחרות כגון Media Player או Winamp לשליטה בסיסית כגון ווליום, הפעלה ועצירה של הקובץ וניווט ברשימת ההשמעה של התוכנה.

כפי שציינו, תוכנת המדיה סנטר הינה חלק אינטגראלי במערכת ההפעלה Vista Home Premium/Ultimate והתקנתה הייתה פשוטה ביותר, כמתואר בסקירתנו האחרונה של Vista .
לאחר התקנת המערכת ניגשנו לאתר Hauppauge כדי להוריד את הדרייבר העדכני ביותר למערכת ההפעלה שברשותנו, שכן דרייבר ל- לא סופק על גבי הדיסק שהגיע עם הכרטיס.
במידה והשימוש העיקרי בכרטיס הינו לצורך הפעלת המדיה סנטר, הרי שניתן להוריד מאתר החברה המיועדים ספציפית לתוכנה זו, שאינם כוללים בתוכם תכונות נוספות להקלטה וצפייה בוידיאו, בהן תומך הכרטיס.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

שיתוף

הגב

wpDiscuz