התשובה הישירה ל-Note 8 המתקרב: תאריך ההשקה של ה-LG V30

היצרנית הקוריאנית השנייה בגודלה לא מעוניינת להמתין ולבחון האם השמועות אודות יריבתה הן מדוייקות – ומכריזה כבר עכשיו על התאריך בו תחשוף בפנינו את מכשיר הדגל החדש שלה

כל הדיווחים האחרונים מצביעים על כך שבסמסונג יציגו את ה-Galaxy Note 8 בעוד קצת יותר מחודש, באירוע מתוקשר גדול ב-23 באוגוסט – ואין ספק שאירוע כזה יגרור תגובה גם מצד יצרניות מתחרות, שמקוות לגנוב קצת מנתח השוק של המותג אשר חווה פגיעה לא קלה במעמדו לפני קצת פחות משנה. , למשל, החליטה שזה זמן טוב להודיע לנו על כך שהיא תשיק את הדגם האלטרנטיבי החדש והמסקרן שלה, ה-V30, ב-31 באוגוסט – בתור אירוע פתיחה עבור תערוכת ה- השנתית בברלין.

הדגם השלישי בסדרת הפאבלטים היוקרתית מבית היצרנית זכה גם הוא להרבה שמועות ברחבי הרשת לאחרונה, כאשר נכון לעכשיו נראה כי הפרטים הנפוצים ביותר אודותיו מורכבים משימוש במסך בטכנולוגיית OLED, בפעם הראשונה במותג, בגודל של 6 או 6.2 אינץ' עם מסגרת דקה במיוחד – שיתמוך בתצוגת נתונים ופרטים גם כשהמכשיר במצב המתנה ויבטל את השימוש במסך המשני הזעיר אשר ליווה אותנו ב- V10 וב- V20.

ככה יראה ה- V30 החדש, כנראה

ה-LG V30 יבוסס ככל הנראה על ה-Snapdragon 835 העדכני (בפעם הראשונה אצל LG), עם לפחות 64 ג'יגה-בייט של אחסון ולפחות 4 ג'יגה-בייט של זכרון LPDDR4, מערך צילום אחורי כפול שיהנה ממנגנון ייצוב תמונה אופטי, סורק טביעות אצבע אחורי, קישוריות Bluetooth 5.0 חדשנית ומערכת נוגט עדכנית, שללא ספק גם תעודכן לאנדרואיד O במוקדם או במאוחר.

ככה זה נראה בתמונה רשמית שאותה שלחה לנציגי העיתונות ברחבי הגלובוס. סוף כל סוף יש מעבר לשימוש ב-OLED?

מעבר לכך, המאפיינים המרכזיים שאמורים לסייע לדגם החדש לבלוט אל מול אינספור המתחרים הם מערך אודיו מתקדם עם מספר רכיבי DAC בעלי קצב דגימה של 32 ביט (בדומה למה שניתן למצוא בחלק מדגמי ה-V20 וה-G6), חלק אחורי מתפרק שמאפשר גישה אל הסוללה והחלפה פשוטה שלה כשהדבר נדרש – ואולי גם אותה עמידות מדהימה בתקן ה-MIL-STD 810G מפני מכות ונפילות, שהפכה את צמד הדגמים הקודמים במותג למתאימים מאוד עבור אלו שמחפשים עמידות לא רק בפני מים וחול בסמארטפון היוקרתי שלהם.

קונספט ה-V30 בתור כפול מסכים בתצורת סליידר כנראה יישאר בגדר חלום, לעת עתה

אנחנו שמחים על כך שב-LG לא מוותרים ומתכוננים לעוד קרב ראש בראש מול הגדולה, אך קצת פחות שמחים מכך שנזדקק לחכות עוד חודש וחצי עד שנראה את המוצר המדובר. נחזיק אצבעות לכך שההמתנה הזאת תצדיק את עצמה.

אילו מאפיינים נוספים אתם מקווים לקבל בגירסה החדשה?

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר