הרשת עושה צחוק מ-Mass Effect: Andromeda

משחק התפקידים והפעולה של EA Games שנמצא במרחק ימים ספורים מהשקה מכיל אנימציות מתקדמות במיוחד, אבל כאלו שגם נוטות להשתבש במגוון רחב של צורות מוזרות ומגוחכות

אומרים שאין דבר כזה פרסום שלילי, אבל זו תיאוריה שמפיצת המשחקים האמריקאית EA Games תיאלץ לבחון באופן מעשי במהלך השבועות הקרובים, כך נראה, כשהמשחק הכי גדול שלה למחצית הראשונה של השנה, Mass Effect: Andromeda, הופך במהירות לבדיחה מהלכת בשל גליצ'ים חזותיים רבים ומגוונים בהם נתקלים המתנסים.

הכותר החדש שפותח בידי סטודיו BioWare הנודע אמור להוות הרפתקאת מתקדמת ורצינית, עם איכויות טכנולוגיות יוצאות מן הכלל, אך נראה שכל המאפיינים המתקדמים של המשחק הפכו לחרב פיפיות שפוגעת בו, כשהנסיון ליצור עולמות שירגישו אותנטיים ו'חיים' יותר מציגים המון פוטנציאל לבעיות ותקלות מוזרות אשר גורמות להכל להרגיש יותר כמו קומדיה או סאטירה.

גם לכם זה מרגיש שהיא שכחה את הבוילר דולק בדירה שלה?

באגים ויזואליים בכותרי עולם פתוח, או בכותרים שמציעים עולם פתוח למחצה כמו Mass Effect, אינם נדירים במיוחד, וניתן למצוא אותם כמעט בכל אחד מהם גם שנים אחרי שהושק וזכה לעדכוני תוכנה שונים שהיו אמורים להחליק את כל הבעיות – אך נראה כי במקרה של Andromeda הכמות של התופעות הללו היא גדולה מהרגיל, במיוחד עבור משחק כל כך מדובר ומצופה שמבטיח לנו את חוד החנית הטכנולוגי של תחום המשחקים כולו.

אליפות העולם בהליכה תחרותית זה כאן?

Mass Effect: Andromeda כלל לא הושק רשמית לקהל הרחב, בינתיים, וזמין רק למעריצים מובהקים שביצעו רכישה מוקדמת וזכו לגישה לכותר לפני כל השאר – כך שלא קשה להבין את תחושות האכזבה מהעיוותים שאולי לא הורסים את המשחקיות באופן משמעותי, אך בהחלט מקשים להתייחס למה שקורה על המסך ברצינות, כשברקע מתרחשים מגוון דברים מצחיקים והזויים.

גם הכוריאוגרפיה של קטעי האקשן לוקה בחסר      מקור: ign.com

בפורום NeoGAF קיים כבר עתה שירשור בן חמישים עמודים, שצומח במהירות, שמציג עשרות המחשות לדברים המגוחכים שניתן למצוא ב-Mass Effect: Andromeda במצבו הנוכחי – כאשר חלקם בהחלט עשויים לגרום לכל להתחיל לצחוק בקול רם, באופן שבו אף אחד מהמפתחים לא תיכנן.

יש גם השוואות ל-Mass Effect המקורי, לפני עשור, בטענה שהאנימציות אז היו למעשה מוצלחות ואמינות יותר מאלו שאנחנו מקבלים ב-2017

במקביל להופעת הגליצ'ים החלו להופיע גם טענות הצטדקות שונות, שהצהירו ובצדק כי בין הנקודה שבה כותר 'מזדהב' ונשלח לשכפול והפצה המוניים ועד לנקודה בה הוא מושק בצורה מעשית ישנם עוד מספר שבועות בהם הפיתוח ממשיך, על מנת להעניק הזדמנות נוספת להפוך את הגירסה הרשמית למלוטשת ובשלה יותר, לרוב באמצעות עדכון 'יום אפס' שמופץ במקביל – אך כעת אנחנו יודעים שזה לא המקרה, לאחר שאחד מאנשיה של BioWare הכריזה באופן רשמי בחשבון הטוויטר שלו על כך שהטלאי ההתחלתי עבור Andromeda לא יכיל שיפורים כלשהם בנוגע לאנימציות שבמשחק. במילים אחרות, כנראה שכולנו נוכל "לזכות" להנות מאותם רגעים קסומים בשבוע הבא, כשהכותר יהפוך זמין לכל דורש.

האם אלו באגים תמימים, או הוכחה לכך שיש כאן השקה שמגיעה מוקדם מהמוטב בגלל שיקולים זרים? בעוד כמה ימים נגלה

מתכננים לרכוש את Mass Effect: Andromeda למרות חבלי הלידה הטכנולוגיית האלו, או שזה רק מחזק את הסלידה שלכם מהמשחק החדש הזה? בואו לספר לנו מה אתם חושבים בתגובות.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר