צפו: Hitman מגיע לאיטליה (עודכן)

עדכון: ב-Square Enix פירסמו טריילר השקה לפרק החדש, שמגיע בעוד פחות משבוע. צפיה מהנה!

הכתבה המקורית: משחק ההתגנבות שעבר למודל חודשי ינסה לצבור תאוצה עם מעבר לאיטליה, לאחר השקה לא ממש חלקה

בחודש שעבר קיבלנו קאמבק לאחת מסדרות המשחקים הפופולריות ביותר של Eidos לשעבר, ו-Square Enix Europe כיום – Hitman, שאותחלה מהפן העלילתי וגם הפכה ממשחק יחיד לסדרה של פרקים קצרים שאמורים להגיע אל השחקנים על בסיס חודשי.

למרות שהיו הרבה כוונות טובות מאחורי כל העניין, ההשקה של פרק הבכורה לא הייתה מרשימה במיוחד עם מגוון רחב של בעיות טכניות ובעיות ביצועים אשר הכעיסו מאוד את הגיימרים (המשחק עומד גם עתה על 53 אחוזים של ציונים חיוביים בלבד בפלטפורמת ה-Steam), וגם המבקרים לא כל כך התרשמו מהתחושה שהם מקבלים רק חתיכה קטנה מהמשחק הכולל, עם המתנה בלתי מבוטלת עד שהפאזל יושלם וניתן יהיה להנות "מהחבילה השלמה".

עם זאת, במפתחת IO Interactive לא מתכננים לעצור או להאט – ומשחררים כעת מספר ראשונות מתוך הפרק הבא של המשחק, שיקח אותנו אל העיר האיטלקית (הבדיונית) ספיאנצה, ששמה הוא כשם האוניברסיטה המפורסמת ברומא.

hh1 hh

hh2

הפרק החדש מיועד להיות מושק ב-26 באפריל, בעלות של 10 דולר לכל מי שיחליט לקנות אותו בנפרד, או בחינם לכל מי שכבר שילמו מבעוד מועד 60 דולר בעבור המשחק המלא, על כל שבעת פרקיו. האם נראה שיפור משמעותי בנסיון הזה, או שמכאן והלאה הדרך היחידה היא למטה? בקרוב נגלה.

שיתוף

הגב