הצצה ראשונה לסמארטפון החדש מבית היוצר של מערכת האנדרואיד

האיש שהיה אחראי יותר מכל על לידתה של מערכת ההפעלה הניידת הפופולרית ביותר מכין לנו עם מסך שמגיע ממש עד הקצה

בתחילת השנה, לפני כחודשיים, קיבלנו דיווח מבטיח על כך ש'האבא של אנדרואיד' עובד על מכשיר דגל חדש, יחד עם החברה אותה יצר כמה שנים אחרי שסיים את הקדנציה שלו בגוגל – ונראה שאנדי רובין הנודע יודע לעבוד מהר מאוד, משום שכעת אנחנו כבר זוכים לתמונת טיזר ראשונה ממנו שמציגה את הפרוייקט שמתקרב.

התמונה האחת והיחידה חושפת רק חלק קטן מגוף המכשיר החכם – אבל גם זה מספיק לנו על מנת להבין שמדובר בתצוגה מתקדמת מאוד, שנמתחת עד לקצה הגוף באופן מירבי, לכל הפחות בשלושה מצדדיו, באופן אשר מזכיר במידה מסויימת את מכשיר ה-Mi Mix המפורסם של .

הפתעה שנוחתת עלינו מוקדם מהצפוי – ומגדילה משמעותית את רמת ההתעניינות שלנו

רובין לא נידב לנו פרטים נוספים, לעת עתה, אך עצם העובדה שהמכשיר נראה פועל ומחובר לרשת סלולרית בתמונה מעידה כנראה על שלב מתקדם בהחלט בתהליך הפיתוח שבו נמצא הפרוייקט – כך שממש לא נופתע לקבל עוד פרטים, ואולי אפילו השקה רבתי, בחודשים הקרובים.

האם צפויה לנו דומה ל-Mi Mix, שבו את האפרכסת החליף רכיב פיאזו-אלקטרי מובנה במסך ואת חיישן הקירבה האופטי החליפה על-קולית בשביל לאפשר למסך לתפוס לעצמו איזור מקסימלי?

החשיפה הנוכחית תואמת בצורה טובה למדי את הדיווח המקורי שאותו קיבלנו על רובין וחברת Essential Products שלו, כך שנראה כי יש סיבה טובה להאמין לכך שהדגם הראשון אכן יספק לנו מסך 5.5 אינץ׳ במעטפת קומפקטית, עם מערכת נוגט עדכנית, מעבד 835, זכרון של 4 ג׳יגה-בייט וגם מחבר מגנטי ייעודי שישמש הן לטעינת הסוללה והן לחיבור תוספים מודולריים שונים – מעין שילוב אופטימלי בין כמה מהמאפיינים הכי מרעננים שקיבלנו בתחום בחמש השנים האחרונות? נוכל להציע רק ספקולציות נכון לעתה, בשילוב עם הרבה תקוות למשהו שבאמת יצליח להשאיר אותנו עם פה פעור.

אנדי רובין עשוי לחזור להוות גורם מרכזי בכל מה שנוגע למכשירי , עוד השנה

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר