הצצה נוספת לדגם היוקרתי ביותר של נוקיה החדשה

המותג הפיני מקווה לחצות רף מכירות של 10 מיליון בשנתו הראשונה בגלגול החדש, ובמקביל ממשיך בהכנות להשקתו של דגם ה-Nokia 9 המוביל

לא פשוט להמציא מחדש מותג בעל היסטוריה ארוכה וייחודית כמו (Nokia), אך עד כה נראה שבחברת HMD Global מצליחים לעמות באתגר בכבוד: הדגמים החדשים שלהם סולידיים ומצליחים לשמור על איכות הבנייה הבולטת לחיוב שאותה הכרנו בעבר מהחברה, כאשר גם קאמבק לשיתוף הפעולה הנודע עם חברת Zeiss מוסיפה נקודות בונוס בנוסטלגיה.

העתיד של  החברה כולל כעת השקה של דגם עממי ובסיסי במיוחד בדמות ה-Nokia 2 ודגם מתקדם במיוחד – ה-Nokia 9, עם מסך בעל שוליים מינימליים, 835 ועוד שלל דברים טובים. עיבודים ממוחשבים עדכניים מאשרים לנו, כך נראה, את העיצוב הסופי של הדגם, שעשוי לקבל השקה רשמית לפני ששנת 2017 מסתיימת.

המומחים ביצירת מודלים תלת מימדיים בהתבסס על הערכות והדלפות מעניקים לנו מבט על המראה הסופי, אולי, של ה-Nokia 9

יחד עם צמד הדגמים העתידיים שיצטרפו לארבעת המכשירים שכבר נמכרים בחנויות, גורמים בתעשייה מעריכים כעת כי ב-HMD Global יצליחו להגיע למכירות של 10.5 מיליון יחידות עד אמצע שנת 2018 – נקודת זמן המוגדרת בתור שנה ראשונה של זמינות בינלאומית רחבה. מדובר בנתון מרשים למדי, בוודאי בהתחשב במכירות העגומות בהיקפן להן זכה המותג, או מה שנותר ממנו, בשנות הגסיסה שלו תחת מערכת ה- Phone.

כל נראה המכשיר בתמונה יח"צ רשמית שהודלפה ברשתות החברתיות הסיניות – שם הדגם עשוי לערוך את הופעת הבכורה שלו

בנוקיה כבר הכריזו כי כל הסמארטפונים שלהם יזכו לתמיכה רשמית לא רק עבור מערכת האנדרואיד אוריאו העדכנית, אלא גם עבור גירסת האנדרואיד P שתגיע אחריה אי שם בסוף שנת 2018 (או מאוחר יותר), מה שכנראה מעיד על כך שבחברה מאמינים בהמשכיות המכירות של מוצריהם בטווח של מעל לשנה ואף שנה וחצי מזמן השקתם – נקווה שזה אכן מה שיקרה.

גם ספינת הדגל הזו עשויה לוותר על חיבור האוזניות האנלוגי הוותיק, לצערנו

אז האם יש לנו כאן ניצנים של קאמבק מזהיר שיאפשר לנוקיה להתחיל להילחם על מקומה בין הגדולות באמת בעוד מספר שנים? עוד מוקדם להכריע, אבל אתם מוזמנים לשתף אותנו בהערכות ובנבואות שלכם בנושא.

לקינוח – יש גם סרטון קצר


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר