הפתעה למתנגדי הקידמה: Battlefront 2 המקורי חוזר לחיים

חודש לפני ש-Star Wars Battlefront 2 בגלגולו המודרני מושק – גם המשחק המקורי מ-2005 שחולק איתו את השם זוכה לחיים חדשים עם תמיכה במצבי משחק מקוונים דרך ודרך GOG

בימים שבהם נערכת הבטא החופשית הגרנדיוזית של Battlefront 2 מודל 2017 של EA Games והמפתחת שלה DICE, יש מי שמעדיפים להיזכר בתחושת געגוע אל גירסאות המקור מבית אולפני LucasArts והמפתחת Pandemic ז"ל, שאולי לא היו מתקדמים במיוחד מבחינה ויזואלית אך כן הציעו כמות גדולה ומגוונת יותר של תוכן וגם תמיכה בקרבות מאסיביים יותר של עד 64 משתתפים (בהשוואה לעד 40 מהם בגירסאות החדשות).

אם אתם משתייכים במקרה אל קבוצת הנוסטלגים, ודאי תשמחו לגלות שמעכשיו ניתן להפסיק להתרפק – ולהתחיל לשחק: חברת דיסני, בעלת הזכויות, בשיתוף עם אנשי פלטפורמת Steam ואנשי פלטפורמת GOG Galaxy, החזירה לאוויר את מערכת התאמת המשחקים המקוונים של Battlefront 2 הוותיק (שקיבל עתה את הכינוי המחייב משהו 'Classic'), שלוש שנים לאחר שזו המקורית הפסיקה לפעול עם סגירתו של שירות ה-GameSpy עליו התבססה.

מתגעגעים לעבר? עכשיו יש לכם סיבה טובה לחזור לסיבוב נוסף

המערכת החדשה מחליפה מספר פתרונות עקיפים שהתבססו על שירותי צד ג' ואיפשרו למכורים להמשיך ולשחק באופן מקוון בכותר הוותיק, ככזו אשר לא תדרוש שום התעסקות נוספת ופשוט תפעל מתוך התפריט כפי שהיה במקור – ואף תאפשר משחקים משותפים בין אלו אשר רכשו ומפעילים אותו דרך הקליינט של לבין אלו שמפעילים אותו דרך הקליינט של חנות ה-, מה שאמור לאחד את כלל הקהילה במקום אחד ולהחיות אותו בצורה מירבית, בעיתוי מתאים בהחלט.

חדש יותר זה בהכרח טוב יותר? כנראה שזה תלוי מאוד את מי שואלים

אנחנו תמיד שמחים לראות משחקים וותיקים שממשיכים לקבל עדכונים ותמיכה, ומעריכים בהחלט את כל אלו שאחראים על היוזמה המפתיעה הזו. כעת זה הזמן שלכם להכריע: Battlefront 2, גירסת 2005 או 2017 – מה עדיף?


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
smootskin
משתמש

אם זה הולך להיות "מוד" של COD בגירסת מלחמת הכוכבים אז זה הולך להיות חרא צף בריבוע

wpDiscuz