העתיד של סדרת Dishonored

חבילת ההרחבה החדשה של משחק ההתגנבות האיכותי תמשיך את הקו העלילתי שלו, אך לא תדרוש אותו על מנת לפעול

בין כל המשחקים החדשים שהורעפו עלינו במסגרת 2017, עוף אחד מוזר משהו היה Dishonored: Death of the Outsider, שיתפקד בתור מעין חבילת הרחבה עלילתית ומשמעותית עבור Dishonored 2 שהושק בסוף השנה שעברה – אבל לא באמת, משום שיתאים גם לאלו שדילגו על הפרק השני בסדרה מכל סיבה שהיא, ואפילו למי שאף פעם לא שיחק בה עד כה.

הטריילר של המשחק החדש מבהיר כי מדובר בהמשך ישיר למאורעות המשחק השני בסדרה, אשר חווה חבלי לידה לא קלים עם שלל בעיות ליטוש טכניות, במיוחד בגירסת ה-, והיקפי מכירות מאכזבים בהשוואה ל-Dishonored הראשון – כזה שלמעשה מניח בחירה של קו עלילתי מסויים מאוד מתוך אפשרויות הבחירה שהוענקו לשחקנים במקור, עם דמות חדשה בעלת כוחות על-טבעיים שאותה תגלמו, ומשימה מעניינת להביא למותה של אחת מהדמויות המסתוריות ביותר בסדרה.

Death of the Outsider מיועד להגיע אל החנויות כבר בעוד שלושה חודשים, ב-15 בספטמבר 2017, הן עבור קונסולות ה- וה-PlayStation 4 והן עבור המחשבים האישיים, כאשר מדובר באופן די ברור בנסיון לבחון גישות שיווק חדשות עבור המותג, שדומות לאלו אשר כבר ראינו בפעולה ב-Hitman בשנה החולפת, שהושק אף הוא בפרקים קטנים שאינם קשורים ישירות האחד לשני.

העולם העשיר והמוזר של Dishonored מציע מגוון אפשרויות להרחבת החוויות של השחקנים – השאלה היא האם יהיו מספיק מהם שגם יסכימו לשלם על כך

העתיד הנתון תחת סימן שאלה גדול של הסטודיו אשר יצר את כותר ההתגנבות בכיכובו של המתנקש הקירח אמנם לא נותן הרבה סיבות טובות לאופטימיות עבור המהלך – אבל אולי Bethesda תצליח למצוא את דרך המלך שתגרום לזה לעבוד? עוד 'פרקים' שיושקו אחרי זה הנוכחי, אם יושקו, יסייעו לנו לקבל את התשובה.

אנחנו עדיין לא יודעים כמה בדיוק יעלה Death of the Outsider, אבל זה יהיה ככל הנראה סכום ביניים של כ-20 עד 40 דולר עבור כמה וכמה שעות של משחקיות עדכנית

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
1stcowgirl
משתמש

S T A N D A L O N E

אבל עזבו רגע…..

אתם רואים מה AMD עושה לאינטל?
זה ממש על גבול ההתעללות , ובגלל שזה כזה גבולי… זה התעללות קשה.

Michael Biniashvili
משתמש

זאת לא התעללות, זאת המציאות.. INTEL לעומת זאת עד עכשיו שלטה ב80~ אחוז בשוק!!
אינטל ניצלה את המונופול שלה, ויצרה מעבדי 4 ליבות במשר עשור ללא התקדמות כמעט!
מי בדיוק מתעלל במי ? לדעתי אינטל בקהל הלקוחות, ויש לנו מזל ענק שAMD יוצרת פה משהו מהפכני שלא היה כמותו אולי עשור!

Michael Biniashvili
משתמש
yw1971
משתמש

חכי. לא ברור מי יסבול באמת. לדעתי AMD גילו מהר מדי את התוכניות שלהם.

Michael Biniashvili
משתמש

עצוב מאוד… בט'סדה הפכה לחברה מאוד רעה.. גם איכות המשחקים וגם האופן בה מפיצה אותם.

Amiram Haneman
אורח

רעיון מעולה למשחק הזה, חבל שרק העלילות של ההרחבות הכי מעניינות וגם לא מרגישים שם אשמים כשהורגים אנשים חח

wpDiscuz