העדכון של WhatsApp יאפשר לעשות סדר בשיחות שלכם

עוד שיפור קטנטן אבל חשוב בהחלט מגיע לתוכנה המגה-פופולרית שבבעלות פייסבוק

עם יותר מ-1.2 מיליארד משתמשים פעילים ומעל ל-50 מיליארד הודעות שנשלחות מדי יום ביומי ברחבי הגלובוס, בלתי אפשרי לחלוק על הפופולריות המטורפת שצברה לעצמה אפליקציית ה-WhatsApp בתור ברירת המחדל המוכרת ביותר לתקשורת טקסטואלית (וגם קולית) בין משתמשים במכשירים חכמים – ואם גם אתם נוהגים להשתמש באפליקציה לעתים קרובות, סביר להניח שכבר נתקלתם במצב בו עמוד הנודעות שלכם נראה כמו רשימה אינסופית ומבולגנת של שמות ותמונות ממוזערות, שבה לפעמים קשה מאוד למצוא משהו ספציפי שאתם מחפשים.

כעת, אנשי הפלטפורמה החליטו להעניק לנו עדכון שאמור לעשות מעט סדר בבלאגן, עם היכולת לבחור שיחות ספציפיות, בקבוצות או עם משתמשים בודדים, ולעגן אותן בראש תפריט הצ׳אטים באפליקציה, ובכך לשנות את הסדר הכרונולוגי הסטנדרטי עם המידע שלא תרצו לראות אותו "בורח" אל החלק התחתון.

אפשר לעשות סדר בבלאגן הטקסטואלי

האפשרות החדשה זמינה כרגע רק בגירסת הבטא העדכנית של WhatsApp (שמספרה הוא 2.17.163), אך סביר בהחלט להניח שבעוד זמן קצר נוכל לראות אותה גם בגירסאות הרשמיות הזמינות לכלל המשתמשים, בהתחשב בכך שמדובר במאפיין די בסיסי ליישום.

באופן די מוזר, עיגון הצ׳אטים מוגבל לשלושה בלבד נכון לעכשיו, אולי בכדי למנוע מצב בו כל העמוד הראשי באפליקציה עמוס בהם והודעות עדכניות מפסיקות להופיע במקום בולט – אך גם היכולת המוגבלת הזו היא בונוס נחמד לאלו שעושים שימוש נרחב ב-WhatsApp – אם כי יתכן שזה רק "פלסטר", במקומו של מהפך משמעותי בעיצוב הכולל שנדרש כאן בכדי להתאים לעידן חדש של מכשירים חכמים מתקדמים וגדולים יותר, עם פוטנציאל להציג יותר מידע בחלון בודד. במקביל, נקווה שנראה כמה שפחות השבתות בלתי צפויות של השירות, כמו זו שהכניסה רבים ללחץ למשך מספר שעות רק לפני יומיים.

האם WhatsApp זקוקה למהפך בעיצוב, או שהיא טובה בדיוק כמו שהיא עכשיו?

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר