העדכון הבא של חלונות 10 יוכל להעניק ביצועים משופרים במשחקים

האם 10 בגירסת ה-Creators Update העתידית שלה תכלול 'מצב משחק' ייעודי שיטייב את הקצאת המשאבים וישכנע את הגיימרים העקשנים שהגיע הזמן לשדרג?

בדומה להרבה חברות טכנולוגיה אחרות, גם רוצה מאוד לדוג לעצמה את קהל חובבי הגיימינג היוקרתי והמתעצם – ובשנה האחרונה אנחנו רואים אותה מתנהלת בצורה פעילה מאוד בכדי להשיג מטרה זו עבור מערכת החלונות 10 שלה, עם השקת שירות ה-Play Anywhere שמעניק אפשרות לאנשי הקונסולות לשחק בכותרים אותם רכשו גם במחשבים האישיים שלהם, ובעיקר עם השקה של מרבית המשחקים הגדולים ביותר שלה גם עבור שוק ה-, במקביל או בסמוך מאוד לגירסאות עבור המערכת הסלונית ועם דגש גדול על ליטוש ותאימות טכניים.

כל זה מבורך מאוד מבחינתנו, ואם להתבסס על ממצא חדש שנצפה באחת מהגירסאות הנסיונית של 10 שהופצו למשתמשי תוכנית ה-Insider לבחינה, המגמה עשויה להשתדרג עוד יותר בחודשים הקרובים, כאשר נזכה להשקה של העדכון המאסיבי השני במספר למערכת, Redstone 2, שאולי מוכר לכם יותר בכינוי Creators Update.

לעדכון הגדול הבא תהיה עוד הפתעה לספק לנו?
לעדכון הגדול הבא תהיה עוד הפתעה לספק לנו?

לפי קובץ הפעלה בודד מסוג dll שתועד בחלונות 10, במיקרוסופט מתכוננים להוספה של מצב משחק ייעודי תחת השם Game Mode (מפתיע משהו) – ומכאן ואילך הדרך להתפתחותן של תיאוריות שונות אודות יישום שיקדיש את מרבית משאבי המערכת להפעלה של משחקים, אולי רק אלה שמגיעים מחנות האפליקציות הרשמית של בפורמט ה-UWP החדש ואולי גם אלה בפורמט ה'קלאסי', הייתה קצרה.

הקובץ החדש שהביא ליצירתן של תיאוריות טכנולוגיות שלמות
הקובץ החדש שהביא ליצירתן של תיאוריות טכנולוגיות שלמות

מקורות מסויימים ברשת מעריכים שחלק מ'מצב המשחק' יוכל להיות ממשק אחיד בין קונסולות ה- למחשבי 10, כחלק מהתכנסות בין הפלטפורמות שתגיע לשיאה עם ההשקה של Project Scorpio העוצמתי, אך כרגע מסתמן כי אלו הן ספקולציות בלבד.

הכנות לקראת שילוב הדוק עוד יותר בין הגיימינג בחלונות 10 לגיימינג בקונסולות הסלוניות של מיקרוסופט?
הכנות לקראת שילוב הדוק עוד יותר בין הגיימינג בחלונות 10 לגיימינג בקונסולות הסלוניות של מיקרוסופט?

נכון לעכשיו אף אחד (מחוץ למיקרוסופט) לא באמת יודע מה המשמעות של ה-Game Mode המדובר, אבל אנחנו ללא ספק נמשיך לעקוב בסקרנות אחרי עדכונים אודותיו, ונחזיק אצבעות לכך שהעובדות יתבררו כבר בגירסאות הקרובות של המערכת, ולא רק בזמן לא ממש מוגדר בעתיד. 10 מהווה כבר היום פלטפורמה שהיא בגדר חובה לכל גיימר שרוצה לקבל גישה לכל המשחקים העדכניים והמתקדמים ביותר, אבל יתכן ששיפור גם ברמת הביצועים יהיה זה שינחית את המהלומה המנצחת, וישכנע סופית את השחקנים לזנוח את 7 הוותיקה ולהתקדם.

אנחנו מקווים לקבל עוד מידע בהקדם
אנחנו מקווים לקבל עוד מידע בהקדם

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר