הסוף להודעות המביכות בוואטסאפ?

אפליקציית המסרים המידיים שלה יותר ממיליארד משתמשים עשויה להציג בקרוב עדכון שיאפשר לכם סוף כל סוף למחוק הודעות לאחר שהן נשלחו

הרשת עמוסה לעייפה בדוגמאות ותיעודים של שיחות וואטסאפ (WhatsApp) משעשעות ומוזרות אשר התרחשו אחרי שמישהו שלח הודעה לנמען הלא נכון בטעות, זכה לתיקון אוטומטי ששינה לגמרי אתה מה שרצה להגיד או פשוט שלח הודעה בזמן בו שיקול הדעת שלו לא היה במיטבו – כל זאת בעיקר משום שעד היום כל הודעה אשר נשלחה בפלטפורת המסרים המידיים הייתה סופית ורשמית, ללא יכולת שינוי. האם זה עתיד להשתנות בעתיד הקרוב?

חשבון טוויטר העונה לשם WABetaInfo ועוסק, כפי ששמו מרמז, בבדיקה הגירסאות המוקדמות השונות של יישומי ה-WhatsApp במטרה למצוא לפני כולם את החידושים והשדרוגים שמצפים לנו מעבר לפינה – סיפק דיווח ותיעוד בו ניתן לראות כי גירסה נסיונית מספר 2.17.1.869 של האפליקציה עבור מכשירי מוסיפה שתי אפשרויות חדשות וחשובות מאוד: היכולת לערוך הודעות לאחר שליחתן והיכולת למחוק אותן (revoke) לחלוטין, לכאורה בכל זמן נתון.

revk2 revk1

טעיתם? התחרטתם? בקרוב אולי תוכלו להחזיר את הגלגל לאחור

טרם ברור מתי והאם היכולות הללו יהפכו לרשמיות עבור כלל המשתמשים, אך אנחנו בהחלט מקווים שזה יקרה בסופו של דבר – ויוכל להועיל לכולם במניעת מצבים מביכים עם הודעות בלתי מחושבות. הודעות שיימחקו ימשיכו להופיע בנקודת הזמן הכרונולוגית שלהם אך עם כיתוב 'המשתמש ביטל הודעתו', כאשר גם נסיון לצטט את טקסט ההודעה לא ישנה זאת – ובינתיים לא ברור מה תהיה ההודעה שתופיע, אם בכלל, כאשר משתמש יערוך את הודעתו, והאם תהיה קיימת אפשרות כלשהי לנבור בהיסטוריה ולצפות בהודעה המקורית.

ההודעה תימחק גם מתוך ציטוטים שבוצעו לה, בכדי לוודא שאף אחד לא יוכל לראות אותה
ההודעה תימחק גם מתוך ציטוטים שבוצעו לה, בכדי לוודא שאף אחד לא יוכל לראות אותה

שדרוג שכזה עשוי להפוך את הוואטסאפ לכלי שבו ניתן לכתוב הודעות ארוכות ומפורטות יותר בצורה נוחה יותר (כשיש אפשרות לבצע עריכה שלהן במידת הצורך), אך במקביל גם יוכל להביא לשליחה עוד יותר חסרת רסן וחסרת מחשבה אצל חלק מהמשתמשים, שיהיו מודעים לכך שיש להם יכולת לשנות או לבטל את אשר רשמו בכל רגע נתון. האם השלב הבא יהיה מנגנון שמודיע כשמישהו צילום מסך של השיחה? נחיה ונראה.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
Another Guy
משתמש

סוף סוף!!!!!!!!!!!!!

כתבה אש!

YONATAN DDD
משתמש

אפשר לעשות צילום מסך. מקבל התגובה יכול במהירות לצלם מסך ואז לא יעזרו כל התיקונים.

arik100
משתמש

הנ"ל רלוונטי בעיקר לאנשים ששלחו הודעה לנמען הלא נכון..

Aviner Ovadya
אורח

אלעזר עובדיה

Or Elgrabli
אורח

Avia Cohen בשעה טובה! חחח

Avia Cohen
אורח

חחחחחחחחחח? באמת בשעה טובה!

Or Elgrabli
אורח

חחחחחחחח

yw1971
משתמש

מה שצריך באמת, כאן וגם בשאר תוכנות המסרים, זה פרק זמן של 5-10 שניות אחרי שליחת ההודעה ,שניתן לערוך הודעה שנשלחה.
מי שיספיק ללחוץ עליה בזמן הזה – יוכל לערוך.

Amit Matok
אורח

Omer Shneor היה חוסך לנו כל כך הרבה כאבי ראש

Sahar Mishli
אורח

Adi Saar Liel AsSraf

eliyaex
משתמש

טוב שנזכרו,מלא זמן יש את זה בטלגרם

יאיר מיכאלי
משתמש

מקווה שיגיע בקרוב (לאנדרואיד)
קורה לא פעם ששלחתי לנמען הלא מתאים…

wpDiscuz