המשחקים החדשים המפתיעים של המפתחות הגדולות

גם וגם Gearbox Software מתכוננות להתנסות בז׳אנרים חדשים ובלתי רגילים עבורן

עולם המשחקים משתנה ומתפתח במהירות, ונראה כי סגנונות המשחק שרק לפני כמה שנים שלטו בכל טבלאות הפופולאריות מפנים את מקומם למתמודדים טריים שמתפתחים ומשנים את פניהם כמעט ללא הרף – כשבימים האלה בהחלט ניתן להגדיר משחקי איסוף קלפים תחרותיים ומקוונים בתור טרנד לוהט במיוחד.

ז׳אנר זה פופולרי ובולט בסביבה עד כדי כך, שנראה כי גם מפתחות וותיקות ומבוססות מתפתות לנסות את מזלן בתחום – כשוואלב (Valve) מצהירה כי תהפוך את Dota למשחק קלפים דיגיטלי ואילו Gearbox תציע לנו כותר חדש משלה שמשלב גם הוא איסוף קלפים וכל האסטרטגיה הנלווית יחד עם פעולה ואקשן מגוף ראשון.

אין לנו שום פרטים משמעותיים אודות Artifact, שהם שנבחר למשחק אשר ינסה לחקות את ההצלחה הענקית של Hearthstone החינמי מבית בליזארד אך בעולמם של צמד משחקי Dota האהובים – עם תאריך השקה אי שם במהלך השנה הבאה. זה לא בדיוק הכותר הגדולה הבא שאותו ציפינו או קיווינו לקבל מהמפתחת האגדית של Half-Life, אך נראה כי יש לא מעט התלהבות סביבו למרות הכל, בהתאם לפופולריות המתמדת של Dota 2 בכל רחבי הגלובוס.

אין לנו יותר מדי פרטים גם אודות Project 1v1 של Gearbox (אנחנו עדיין לא משוכנעים שזה יהיה השם הסופי), אך לפי מספר הרקע שמופיעות באתר החברה הרשמי זה נראה כמו משחק בעל סגנון עתידני אשר מבטיח להיות מהיר וזריז, אך גם מאתגר את המחשבה תודות למימד הקלפים אותו הוא מוסיף לבלילה – ונראה כי מבדקים מקדימים וסגורים לשחקנים נבחרים עבור המשחק עתידים להתחיל כבר בחודשים הקרובים, עם לפחות שלושה מצבי משחק אשר יספקו אתגרים שונים והזדמנויות להרוויח עוד קלפים חדשים ולחזק את המבחר הזמין עבורם.

שילוב בין משחק FPS תחרותי למשחק קלפים תחרותי בהחלט נשמע כמו רעיון מרענן

אז האם אחד מהצמד הזה עתיד להפוך לאחד מהלהיטים החדשים הגדולים ברשת? אין ספק שזה יהיה מאתגר מאוד בשוק הרווי העכשווי, אך נראה שלצמד החברות הללו יש את הכלים והפוטנציאל לפרוץ ולפרוח גם כשזה מרגיש כמעט בלתי אפשרי. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.

אלו הם מצבי המשחק עבור Project 1v1 שנחשפו עד כה, ללא יותר מדי פרטים נוספים

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
smootskin
משתמש

לא מדבר אליי 🙁

IlanF
משתמש

כל משחקי הקלפים יצאו כבר מהת***… יאללה תעברו כבר למשהו אחר… נמאס…

wpDiscuz