המציאות המדומה של Dell עבור חלונות 10 זמינה לרכישה מוקדמת

קצת לפני הגעתו של העדכון הגדול אשר יכניס את מערכת ההפעלה הפופולרית אל מרכז עידן ה-VR, החברה האמריקאית מאפשרת לכם להצטייד בציוד הנדרש על מנת ליהנות מכל העסק

תקופה מעניינת מאוד עומדת כעת בפני אלו שמתלהבים מתחום המציאות המדומה. מיקרוסופט עומדת לתקוף אותו באופן רשמי, והביאה איתה את כל יצרניות המחשבים הגדולות בשוק כגיבוי אשר יכנס ככל הנראה לתחרות ישירה אל מול פייסבוק ו-Oculus, מול HTC וואלב ומול שהחלו לנסות את מזלן בו לפני כולם.

אחת מאותן חברות שמקוות לזכות להצלחה ולפריחה בשוק ה-VR היא דל, אשר יצרה משקפי לבנים שקיבלו אם השם Visor – וניתנים להזמנה מוקדמת כבר עכשיו, כולל בקרי שליטה ייעודים תומכי תנועה, בעלות של 450 דולר.

העיצוב של גורם למשתמש להזכיר מראה של תנשמת – במכוון או שלא

בדל מאפשרים לבצע הזמנה של ה-Visor דרך החנות המקוונת האישית שלהם, כאשר בקרוב ניתן יהיה לבצע זאת גם בסניפים של רשת Best Buy ובחנות המקוונת של מיקרוסופט, ועדיין לא ממש ברור איפה והאם נראה את הציוד הזה בשוק המקומי שלנו – אך זו התחלה חיובית יחסית. המשקפיים מיועדים להגיע ללקוחות ראשונים כבר ב-17 באוקטובר, עם השקת העדכון של חלונות 10 שיהפוך את סביבת המציאות המשולבת לחלק מהמערכת, ולצרכנים תהיה אפשרות לרכוש גם את יחידת הראש בנפרד מהבקרים במחיר מופחת של 350 דולר, עם אפשרות לשימוש בבקרי בתור תחליף ללא חישת מיקום.

קיצוצי המחיר האחרונים שקיבלנו מסוני ומ-Oculus גורמים לעלות של ה-Visor להרגיש גבוהה למדי, ואולי אפילו מופרזת

משקפי ה-Visor מורכבים מצמד יחידות תצוגה ברזולוציית 1,440×1,440 פיקסלים (אחת לכל עין) עם קצב רענון של 90 הרץ, אך מה שבאמת מייחד אותם בהשוואה למוצרים הזמינים בחנויות הוא מערכת העקיבה והחישה המובנית שמבוססת על צמד מצלמות קדמיות – ללא צורך בהעמדת חיישנים חיצוניים שיתקשרו עמה. יהיה מעניין בהחלט לראות השוואה של דיוקים וטווחים בין שיטות אלו.

המצלמות הקדמיות מאפשרות למשתמש לעבור למצב בו הוא "יתנתק" מהחוויה ויראה את העולם האמיתי סביבו, ללא צורך להוריד את יחידת הראש

אנחנו מחזיקים אצבעות לכך שנראה את ה-Visor ומתחריו בפעולה באירוע של בתחילת החודש הבא, כך שנוכל להעריך בצורה טובה יותר האם יש כאן מוצר שיצדיק את ההשקעה, או שרק פוטנציאל עתידי אשר יזדקק להבשיל ולהוכיח את עצמו אט-אט. מה דעתכם?


שיתוף

הגב

wpDiscuz