המפולת של הגנת הקבצים Denuvo ממשיכה (עדכון)

עדכון: לפי הדיווחים ברשת, מסתמן כי גם כותר האינדי Abzu מצטרף אל רשימת המשחקים שהגנת ה- שלהם נכנעה לפורצים, וכעת מופץ ברשת בשלל צינורות בלתי חוקיים.

הכתבה המקורית: קבוצת פורצים שלישית החלה לקרוא תיגר על הגנת הקבצים האוסטרית, ונראה כי כותרים חדשים נמצאים בסכנה ממשית להפצה פיראטית ברשת במהירות חסרת תקדים

כבר אחרי ש-Prey נפרץ בהצלחה בפחות משבוע וחצי ו-Rime נפרץ (וגם וויתר על הגנות הקבצים) בתוך חמישה ימים בלבד הבנו כי אנחנו נמצאים בסוג של עידן חדש עבור עולם הפיראטיות של משחקי הוידאו, שבו שמה של הגנת ה- כבר לא מעורר אימה ויראה כבעבר. כעת ההנחה הזו מתחזקת אפילו יותר, עם Tekken 7 שחווה את זה על בשרו ועם קבוצת פריצה חדשה אשר צצה לה משום מקום ומתיימרת לספק משחקים חדשים ללא הגנת קבצים על בסיס יומי.

משחק הקרבות החדש והמדובר של חברת Namco שהגיע לאחר המתנה של שנים רבות זכה אמנם להצלחה יפה גם אצל המבקרים וגם אצל השחקנים, גם בגירסת ה- הראשונה שלו אי פעם שהוכיחה כי לסטודיו יש את הכלים לספק מוצר מלוטש ומותאם – אבל במקביל גם "זכתה" לחוות על בשרה את המאבק הבלתי מתפשר בין הפורצים למגינים, כשהופץ ברשת בצורה חופשית לכל דורש בתוך ארבעה ימים בלבד מאז שהחל להימכר, למרות שקיבל את מעטפת ההגנה העדכנית והמתקדמת ביותר שיש ל- – שיא שלילי חדש עבור טכנולוגיית ה-.

Tekken 7 הגיע לעולם ה- בפעם הראשונה – וטעם מצרת הפיראטיות כמעט מיד

אם לא די בכך, חברת פריצה חדשה ושלישית שעונה לשם Steampunks הצטרפה לאחרונה אל רשימת אלו שהתגברו על הטכנולוגיה מבית כשסיפקה לרשת פריצה עבור כותר הפעולה וההתגנבות הפופולרי Dishonored 2, לראשונה אחרי מעל לחצי שנה מאז שהושק רשמית. לפי הדיווחים שנפוצו להם במרשתת, בקבוצה טוענים כי יש להם כלים חדשים ויעילים במיוחד לפריצת ההגנות המדוברות, ונראה שהם אף מצליחים להוכיח זאת הלכה למעשה כשכותר ההרפתקאות בחלל Adr1ft וכותר בניית פארקי השעשועים Planet Coaster הצטרפו אל Dishonored בתוך ימים ספורים בלבד, בתור מעין 'תקדים' שעשוי להביא אותנו למצב בו לא ישארו כותרי שעדיין לא נפרצו בקרוב, במידה וימשיך.

Planet Coaster – גם הוא נפרץ, אחרי כמה חודשים של שקט

בעתיד הקרוב אנחנו אמורים לראות עוד עשרות משחקים שיגיעו עם הגנתה של Denuvo, אך לא מן הנמנע שהמשך מגמת הפריצות הנוכחית תוכל לשנות את המצב במוקדם או במאוחר – ולטוב או לרע, כאשר היתרון עבור צרכנים שמשלמים על המשחקים שלהם באופן חוקי יהיה בהימנעות משימוש במנגנוני הגנה מיותרים (מבחינתם), ואילו החסרון המשמעותי עשוי לבוא לידי ביטוי במעבר לשימוש בשיטות הגנה דרקוניות אפילו יותר, כמו למשל חיבור קשור לאינטרנט ולשרתים ייעודיים של המפיצה. אין ספק שצפויות לנו עוד התפתחויות מסקרנות מאוד במירוץ הזה בין פיראטים למגינים מפני בזמן הקרוב.

קבוצה חדשה שמעוניינת להוכיח כי שמה של כבר לא מבהיל את פורצי המשחקים. מה יקרה בהמשך? נחיה ונראה

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
Barur
משתמש

"מעין 'תקדים' שעשוי להביא אותנו למצב בו לא ישארו כותרי Denuvo שעדיין לא נפרצו בקרוב, במידה וימשיך"
אז למה פיפא 17 לא נפרץ?

almor12
משתמש

FIFA 17 לא נפרץ בגלל שהוא מחובר לשרתים של EA דרך ORIGIN,
כל דבר שנעשה במשחק מחויב להתקבל אישור מהשרת.

לכן גם NEED FOR SPEED האחרון לא נפרץ.

Asi Rafaeli
אורח

Its about time

1stcowgirl
משתמש

ADR1FT נפרץ כבר….
יש… איזו גראפיקה יש למשחק… וואו..
עכשיו הולכת להוריד.

[עריכה]
מוריד… אבל משום מה גודל הקובץ הוא רק 1.4GB
ראיתי פרומו שלו לפני כחצי שנה ומאז אני מחכה.
נקווה שלא עוד סתם משחק דפוק עם גראפיקה מהממת.

Guy Doe
אורח

כצרכן שקנה את רוב המשחקים האלה סבל מאוד כשלא היה לי אינטרנט, וזה קרה מספר מכובד של פעמים הודות לHOT. רק לפני כמה ימים ההוטבוקס שלהם שוב התקלקל.
כדי להבטיח שספריית המשחקים תהיה זמינה אופליין, עליכם להריץ את כל משחקי Denuvo לפחות פעם בשבוע.

shapin
משתמש

BALDMAN עושה להם בית ספר

snagar
משתמש

באופן עקרוני אני נגד פריצות, סליחה פריצות. זה כאילו שאנו מעודדים משהו לגנוב.
בכל אופן, אשמח אם אנשים פשוט יהיו סובלניים וייקנו את התוכנות שלהם בהוזלות ומבצעים (לרוב 6 חודשים אחרי היציאה של כותר זה או אחר ולפעמים יותר).

שייהיה ברור שגם בצעירותי חשבתי כך כי גם אני רציתי כאן ועכשיו. היום יותר ברור לי שאקו סיסטם של צרכנים שמשלמים, חשוב לחיזוק התעשייה.
לגבי תוכנות הגנה, לדעתי זה חרב פיפיות, אבל זה בדיוק כמו כל אמצעי להבטחת הכנסה למפיצים וליוצרים. לצערנו יש למוצרים האלה הרבה חסרונות.

caapi
משתמש

אל תדאג לתעשייה היא מספיק חזקה או יותר נכון יותר מידי חזקה שהיא מרשה לעצמה להוציא זבל אמיתי ועוד לגבות עלו 60 דולר או למכור season pass במחיר של כל המשחק חזירים גדולים התאגידים האלה

go baldman go steampunks go cpy

לא מתעסקים עם גזע האדונים של pc

wpDiscuz