המארז הקשוח של HIPER

סיכום

בסיכומה של ביקורת זו, אנו מוכרחים להודות כי חברת HIPER בהחלט עשתה עבודה טובה עם מארז ה-Mid-Tower הראשון שלה, והצליחה מעל ומעבר למצופה. מארז האנוביס עושה רושם של מארז מתוכנן היטב והוא אף מורכב מחומרים איכותיים בהרבה מהמארזים האחרים הנפוצים בשוק, העשויים לרוב מפח פשוט, דבר התורם לעמידותו בעומסים גבוהים יחסית. אמנם הדבר אינו קריטי כאשר מדובר בסך הכל במארז למחשב, אך במידה ותרצו לעשות שינויים כלשהם למארז הדורשים הסתמכות על שלדה יציבה, זוהי בוודאי תכונה שתגלו שהיא יעילה ביותר.
אגב, אמנם המארז עשוי אלומיניום אך בניגוד למארזי האלומיניום האחרים בשוק, שהינם קלי משקל ונוחים לנשיאה, מארז האנוביס עשוי סגסוגת מיוחדת אשר מעלה את משקלו במידה ניכרת – דבר אשר עלול להרתיע גיימרים החושקים במארז שניתן לנייד בקלות ממקום למקום.

יתרונות נוספים וראויים לציון של מארז האנוביס הם קלות ההרכבה והגימור החלק והסלחני שלו, המאפשרים גם למשתמשים מתחילים להרכיב מחשב בכוחות עצמם מבלי להפצע או לגרום לתוצאות לא רצויות אחרות.

אך מעבר לכל אלו, הנושא בו ניכר כי הושקעה המחשבה הרבה ביותר הוא נושא הקירור, בו עשתה החברה חיל ודאגה למקם צלעות בכל חלקה טובה ותחת כל עץ רענן במארז האנוביס. התוצאה לא מאכזבת – המערכת שומרת על טמפרטורות קרירות למדי הן במנוחה והן תחת עומס. מחשבה נוספת הושקעה גם לטובתם של בעלי מערכות נוזלי למיניהן, אשר יוכלו להרכיבה בקלות במארז זה, בזכות חורי ההכנה הקיימים בחלקו האחורי.

עם זאת, ישנם שני חסרונות קלים המעיבים על הרושם החיובי מאוד שקיבלנו ממארז האנוביס. ראשית, לאחר פרק זמן קצר מתחיל להצטבר אבק רב על הגרילים השונים של המארז, וצבעו השחור אינו מיטיב במיוחד עם המראה שלו בתנאים אלו.
החסרון השני הוא מחירו הגבוה של המארז, מעל ל-$200, הממצב אותו בחלק העליון של השוק אשר אינו נגיש למרבית הצרכנים. עם זאת, מארז האנוביס בהחלט שווה את הכסף ואם יש לכם קופת חסכון קטנה שאתם מעוניינים לשבור, ניתן לנפץ אותה על מארז זה ללא כל חשש (רוב הסיכויים שהוא אפילו לא יישרט).


HIPER Anubis

1
2
3
4
5
6

שיתוף

הגב