הכירו את מטען הסמארטפונים הדק ביותר בעולם, שמגיע מישראל

תמיד חלמתם על מטען שיהיה זמין עבורכם בכיס בכל רגע נתון? פרוייקט ה-Kickstarter הזה הוא כנראה בשבילכם

ישנן לא מעט תיאוריות ברשת על כך שהשקעה מוצלחת בפרויקט מימון המונים תהיה במוצר שלא מתיימר לעשות הרבה דברים חדשים בבת אחת, אלא מתמקד בלבצע משהו אחד ספציפי בצורה איכותית ומיוחדת, ואם יש אמת בדבר – המטען החדש של חברת Kado שמקורה בתל אביב נראה כמו משהו שיש לו פוטנציאל טוב מאוד לעמוד בציפיות.

מדובר במטען חדש עבור הסמארטפון שלכם, ועבור כל גאדג'ט אחר שזקוק למתח חילופין מהשקע בקיר על מנת להיטען, שרוצה רק דבר אחד – להיות הדק והקומפקטי ביותר בשוק כולו, וכזה שניתן יהיה לקחת איתכם לכל מקום בכיס או בארנק.

מטען שדק יותר מכל , ואפילו מגיע בכמה גוונים נעימים

טכנולוגיה ייעודית להשנאה של חברת ההזנק הצעירה, מאפשרת לספק טעינה במתח סטנדרטי של 5 וולט ובזרם של עד 2.1 אמפר, עם תמיכה בטכנולוגיית Quick Charge 2.0 לטעינה מהירה (באופן יחסי), במכשיר בעל עובי של 5 מילימטרים בלבד, עם משקל של כ-21 גרם וכבל באורך 85 סנטימטרים עבור מגולגל סביב גופו של המטען לצמצום הבלאגן במקום שבו תבחרו לשאת אותו.

אתם תזדקקו אמנם למתאם חשמלי פשוט על מנת לחבר את ה-Kado לשקע הישראלי – אך זה עדיין לא מונע ממנו להיות דקיק וקליל בצורה יוצאת דופן, שללא ספק תוכל לקרוץ לאלו שנוהגים למצוא את עצמם יוצאים מהבית ללא מטען זמין, ונאלצים להעביר את המשך היום בספירה לאחור של זמן הסוללה אשר עוד נותר להם לפני שהמכשיר החכם מסיים את דרכו.

מתאים לכל סוגי הסמארטפונים הנפוצים, ואמור לתמוך גם בחלק מטכנולוגיות הטעינה המהירות

המטען הזעיר מוצע לרוכשים החלטיים במחיר של 39 דולר (במקום מחיר סופי מתוכנן של 59 או 69 דולר, לכאורה), עם בחירה בין כבל Lightning עבור מכשירה המודרניים של , microUSB 2.0 או Type-C, או במחיר של 44 דולר ו-45 דולר עבור מטען יחד עם תופסן ייעודי שמאפשר להצמיד את הסמארטפון למטען בעת הטעינה ומטען יחד עם כבל נוסף לבחירת הקונה, בהתאמה.

יש אפילו אפשרות "להדביק" אותו למכשיר החכם שלכם, ולטעון בנקודות במיקומים מאתגרים

יש גם אפשרות לקנות עד עשרה מטעני Kado יחד במחיר מוזל, במידה ואתם מתכננים לשווק אותם בכוחות עצמכם בעתיד (או במידה ואתם רוכשים אותם לכל בני המשפחה המורחבת) – וההבטחה היא להביא את כל המטענים אל רוכשיהם במהלך חודש דצמבר הקרוב.

Kado הצליח לצבור סכום נאה של קצת יותר מ-80,000 דולר עד כה, בהתבסס על כ-1,500 משקיעים מרחבי העולם ובהשוואה לסכום מינימום צנוע של 25,000 דולר, מה שהופך את המיזם להצלחה רשמית כאמור, עם לא מעט פוטנציאל להמשיך ולצמוח ב-23 הימים אשר עוד נותרו לתום הגיוס – במיוחד אם בחברה יחליטו להכריז על מטרות "בונוס" נוספות לגיוס סכומי סף עתידיים גבוהים יותר, כפי שנהוג כיום בעולם הזה. שיהיה בהצלחה!


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר